Monitor Samsung 43 M70F Smart M7, VA, 3840x2160, 2x HDMI, USB-C, Wi-Fi, BT LS43FM702UUXDU
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Monitorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 152172564
S točkami zvestobe do popustov: 39 točk.
Samsung 43 M70F Smart M7 – vrhunski 4K monitor z napredno povezljivostjo
Izjemno velik 43" 4K UHD zaslon je odlična izbira za zahtevne poslovne uporabnike, gamerje in domače potrošnike, ki cenijo prilagodljivost in ostrino slike.
  • Velik 109 cm (43") VA zaslon za večopravilnost in popolno potopitev
  • 4K ločljivost (3840x2160) za kristalno jasno sliko in bogate detajle
  • Povezljivost: USB-C, 2x HDMI, Wi-Fi in Bluetooth omogočajo širok nabor naprav
  • Smart funkcije za enostavno uporabo brez računalnika
  • Učinkovita rešitev za delo, zabavo in igre na enem monitorju
Tehnične podrobnosti
Energijska nalepka https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2244073.pdf
Informacijski list https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2244073_SL.pdf
Velikost zaslona 109,22 cm (43,0")
Ločljivost 3840 x 2160 ( 4K )
Ločljivost dodatno 16:9
Nastavljiv po višini Ne
Zaslon na dotik Ne
Zvočniki Da
Zvočniki dodatno 20W
Ukrivljen zaslon Ne
Prilagodljivo osveževanje Brez
Namen monitorja Domača raba
Priključki 2x HDMI, USB-C (65W), USB hub, Wi-Fi, BT
Tip matrike VA
Svetilnost 300 cd/?
Kontrast 5.000 : 1 (statično)
Odzivni čas 4ms(GTG)
Velikost pike /
Vidni kot 178°/178°
Hitrost osveževanja Maks. 60 Hz
Število barv in barvni gamut Maks. 1B
Nastavljivost zaslona Nagib
VESA standard 200x200
Barva Črna
Energijski razred F
Mere (Š x V x G) 965,5 × 629,3 × 247,2 mm
Mere brez stojala 965,5 × 559,8 × 25,7 mm
Teža 10,6 kg
Dodatne informacije Samsung Vision AI, Tizen
Priloženo Kabel HDMI, daljinski upravljalnik
Garancija v mesecih 24
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je 43-palčni monitor primeren za delo na več programih hkrati?
Kakšna je razlika med VA in drugimi tipi panelov pri tem monitorju?
Ali je ta monitor priporočljiv za igranje iger?
Kako lahko najbolje izberem primerno velikost monitorja za svoj prostor?
Opis posodobljen: oktober 2025
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Samsung Electronics Austria GmbH Praterstrasse 31 Vienna AT
office.ljubljana@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
MS Teams/Zoom certifikat
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Monitor Samsung 32 M70F Smart M7 LS32FM703UUXDU, 81 cm (32"), 4K UHD, VA, USB-C, Wi-Fi, Bluetooth, bel
4,80 (5 ocen)
Standardna uporaba
81,28 cm (32")
3840 x 2160 (4K UHD)
VA
Da
Da
16:9
Ne
Ne
4
60
2 leti
Standardna uporaba
81,28 cm (32")
3840 x 2160 (4K UHD)
VA
16:9
4
60
2 leti
109 cm (43")
109 cm (43")