Monitor Samsung 32 M70F Smart M7, VA, 3840x2160, 2x HDMI, USB-C, Wi-Fi, BT LS32FM702UUXDU
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,79 (14 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 152172568
S točkami zvestobe do popustov: 32 točk.
Samsung 32 M70F Smart M7 – 4K zaslon in pametne funkcije za delo, igro in zabavo
  • Velik 81,28 cm (32") 4K UHD zaslon za izjemno jasnost
  • Integrirani Smart funkcije olajšajo večopravilnost
  • Enostavna povezava prek HDMI, USB-C, Wi-Fi in Bluetooth
  • VA panel za boljše kontraste in širše vidne kote
Tehnične podrobnosti
Energijska nalepka https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2244062.pdf
Informacijski list https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2244062_SL.pdf
Velikost zaslona 81,28 cm (32,0'')
Ločljivost 3840 x 2160 ( 4K )
Ločljivost dodatno 16:9
Nastavljiv po višini Ne
Zaslon na dotik Ne
Zvočniki Da
Zvočniki dodatno 10W
Ukrivljen zaslon Ne
Prilagodljivo osveževanje Brez
Namen monitorja Domača raba
Priključki 2x HDMI, USB-C (65W), USB hub, Wi-Fi, BT
Tip matrike VA
Svetilnost 300 cd/?
Kontrast 3.000 : 1 (statično)
Odzivni čas 4ms(GTG)
Velikost pike /
Vidni kot 178°/178°
Hitrost osveževanja Maks. 60 Hz
Število barv in barvni gamut Maks. 1B
Nastavljivost zaslona Nagib
VESA standard 100x100
Barva Črna
Energijski razred F
Mere (Š x V x G) 716,1 x 517,0 x 193,5 mm
Mere brez stojala 716,1 x 424,5 x 41,8 mm
Teža 6,5 kg
Dodatne informacije Samsung Vision AI, Tizen
Priloženo Kabel HDMI, daljinski upravljalnik
Garancija v mesecih 24
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je ta monitor primeren tudi za igranje iger oziroma gaming?
Kako priključim monitor na prenosnik ali druge naprave?
Ali omogoča delo z večjimi Excel tabelami in urejanje več dokumentov hkrati?
Katera velikost monitorja je optimalna za domačo pisarno?
Ali lahko monitor uporabljam tudi brez priklopa na računalnik?
Opis posodobljen: februar 2026
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,79 na podlagi 14 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Hitrost osveževanja (Hz)
KVM stikalo
Tovarniška kalibracija
MS Teams/Zoom certifikat
Ta izdelek
4,85 (103 ocen)
Standardna uporaba
81,28 cm (32")
3840 x 2160 (4K UHD)
VA
Ne
5
60
/
/
2 leti
Standardna uporaba
81,28 cm (32")
3840 x 2160 (4K UHD)
VA
Da
16:9
4
60
2 leti
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
81,28 cm (32")
4
3 leta
81,28 cm (32")