Monitor Acer Nitro XZ322QUSbmiipphx 80,01 cm (31,5 ''), QHD VA 1 ms 165 Hz ukrivljen 1500R UM.JX2EE.S01
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
ACER gaming monitor Nitro XZ322QUSbmiipphx z diagonalo 31.5" (80cm) ukrivljenega VA panela z ločljivostjo 2560x1440 in osveževanjem 165Hz in FreeSync Premium tehnologijo Potopite se v svet iger z Nitro XZ2 ukrivljenim monitorjem. Uživajte v nemotenem igranju z Radeonom FreeSync, ki preprečuje trganje slike in svetlobno hitro hitrostjo osveževanja 165 Hz ter življenjskimi barvami na zaslonu QHD VA in 1500R ukrivljenostjo. Doživite igranje iger na nov način. Igralni monitorji Nitro so odlični monitorji, ko gre za gladko igranje. Zahvaljujoč AMD Radeon Freesync je možno popolnoma gladko igranje. Monitorji Nitro so na voljo v različnih ločljivostih in ploščah, vendar vedno navdušijo z ergonomskimi funkcijami nastavitve višine, vrtenja in nagiba.
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | 80,01 cm (31,5'') |
| Velikost zaslona dodatno | 16:9 |
| Ločljivost | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Da |
| Zvočniki dodatno | 2 x 3 watts |
| Ukrivljen zaslon | Da |
| Ukrivljen zaslon dodatno | 1500R |
| Prilagodljivo osveževanje | AMD FreeSync Premium |
| Namen monitorja | Gaming |
| Priključki | 2 x HDMI, 2 x DisplayPort 1.2, Avdio izhod |
| Tip matrike | VA |
| Svetilnost | 350nits, 400nits HDR Peak cd/m2 |
| Kontrast | Static contrast ratio 3000:1, Dynamic contrast ratio 100M:1 |
| Odzivni čas | 1ms VRB |
| Vidni kot | 178°(H),178°(V) |
| Hitrost osveževanja | 165 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 16.7M 8Bit/DCI-P3 92% |
| Nastavljivost zaslona | Tilt-5°~35°, Swivel 360°, Height adjustment 130mm |
| VESA standard | 100x100 mm |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | G |
| Mere (Š x V x G) | 70,8 x 61 x 26,9 cm |
| Mere brez stojala | 70,8 x 42 x 8,7 cm |
| Teža | 7,1 kg |
| Priloženo | 1 x HDMI kabel, 1 x DisplayPort kab, napajalni kabel |
| Garancija v mesecih | 24 |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Acer Italy S.R.L. Viale delle Industrie, 1/A 20044 Arese (MI), Italy
acer-italy-srl@legalmail.it
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com