Monitor LG 34WR50QC-B UltraWide, 34'', VA , 21 : 9, 3440 x 1440, 100 Hz, 2 x HDMI, DP
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Monitor LG 34WR50QC-B UltraWide se lahko uporablja kot alternativa dvema monitorjema (prednost je odsotnost vmesnega roba), saj se ponaša z nadpovprečno velikim, 34-palčnim zaslonom. Zaslon je ukrivljen (1800R), kar zagotavlja prijetnejšo uporabo oz. sliko, prijaznejšo človeškemu očesu.
34-palčni 21:9 ukrivljen zaslon UltraWide™ QHD (3440 x 1440),sRGB 99 % širok barvni spekter / HDR10,PBP / nadzor na zaslonu.
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://www.lg.com/hr/monitori/lg-34wr50qc-b |
| Velikost zaslona | 86,36 cm (34,0") |
| Ločljivost | 3440 x 1440 ( UWQHD) |
| Ločljivost dodatno | 21:9 |
| Nastavljiv po višini | Ne |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Da |
| Ukrivljen zaslon dodatno | 1800 R |
| Prilagodljivo osveževanje | Radeon FreeSync |
| Namen monitorja | Domača raba |
| Priključki | 2x HDMI, DP, Izhod za slušalke |
| Tip matrike | VA |
| Svetilnost | tip.: 300 cd/m2, min.: 240 cd/m2 |
| Kontrast | tip.: 3000:1, min.: 1500:1 |
| Odzivni čas | 5ms |
| Vidni kot | 178/178 |
| Hitrost osveževanja | maks.: 100 Hz |
| Nastavljivost zaslona | Nagib |
| VESA standard | 100x100 mm |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | F |
| Mere (Š x V x G) | 809 x 483.3 x 223.2mm |
| Mere brez stojala | 986 x 524 x 212mm |
| Teža | 8,4 kg |
| Dodatne informacije | PBP, Črni stabilizator, Brez utripanja zaslona, Način branja, sRGB 99 % (običajno) s HDR10 |
| Priloženo | HDMI kabel, DP kabel |
| Garancija v mesecih | 36 mesecev |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
LG Electronics Deutschland GmbH
Alfred Herrhausen Allee 65760 DE
eprelpublic@lge.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com