Monitor LG 27UK850-W 27 UHD 4K IPS
Več podobnih: Monitorji LG
Več podobnih: Monitorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: PA103786
S točkami zvestobe do popustov: 49 točk.
zaslon: 68,58 cm (27")
ločljivost: 3840 x 2160
vrsta zaslona: IPS
priklop: DisplayPort, HDMI 2x, USB Tip-C, izhod za slušalke
odzivni čas: 5 ms
svetilnost: 450 cd/m2
garancija: 3 leta
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Ta izdelek
Monitor Asus ProArt PA278CFRV 68,58 cm (27"), 2560 x 1440 (WQHD), IPS 100Hz, HDR400, HDMI, 2xDisplayPort, USB-C 96W, DP Alt, PD, zvočniki
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,80 (5 ocen)
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
IPS
Da
Da
Ne
Ne
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
68,58 cm (27")
3840 x 2160 (4K UHD)
IPS
68,40 cm (26,9")
3840 x 2160 (4K UHD)
68,58 cm (27")