Monitor LG 27MR400-B 68,58 cm (27), 1920x1080 (FHD), IPS, 250cd/m2, 16:9 100Hz 5ms HDMI VESA FreeSync črna
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
LG 27MR400-B.AEUQ je 27-palčni monitor z ločljivostjo Full HD (1920 × 1080), ki ponuja širok barvni razpon sRGB 99 % ter izjemno natančnost barv, kar omogoča realistično in dinamično vizualno izkušnjo. Njegova osveževalna hitrost 100 Hz in odzivni čas 1 ms zagotavljata izjemno gladko delovanje brez zamegljenosti, idealno za hitro premikanje po dokumentih ali spletnih straneh. Monitor podpira tehnologijo AMD FreeSync™, ki zagotavlja sinhronizacijo s grafično kartico, kar zmanjšuje trganje slike in omogoča brezskrbno delo. Zaslon je zasnovan za dolgotrajno uporabo, saj tehnologija zagotavlja dolgo življenjsko dobo brez tveganja za zapečatenje slike. Ergonomsko stojalo omogoča prilagoditev nagiba, da prilagodite monitor svoji idealni poziciji. Monitor je združljiv z VESA 100 × 100 montažo, kar omogoča enostavno montažo na steno ali prilagodljive nosilce. LG 27MR400-B.AEUQ je idealen za uporabnike, ki iščejo velik zaslon z visoko ločljivostjo, hitro odzivnostjo in široko združljivostjo z najnovejšimi napravami.
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1678366_SL.pdf |
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Ločljivost | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Nastavljiv po višini | Ne |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | FreeSync |
| Namen monitorja | Domača raba |
| Priključki | HDMI, VGA |
| Tip matrike | IPS |
| Svetilnost | tip.: 250 cd/m2, min.: 220 cd/m2 |
| Kontrast | tip.: 1300:1, min.: 1000:1 |
| Odzivni čas | 5ms (GtG at Faster) |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178°/178° |
| Hitrost osveževanja | Maks. 100 Hz |
| Število barv in barvni gamut | sRGB 99% (CIE1931) |
| Nastavljivost zaslona | / |
| VESA standard | 100x100 |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | E |
| Mere (Š x V x G) | 611.7 x 456.1 x 200 mm |
| Mere brez stojala | 611.7 x 362.3 x 50.5 mm |
| Teža | 3,84 kg |
| Dodatne informacije | / |
| Priloženo | Kabel HDMI |
| Garancija v mesecih | 36 |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
LG Electronics Deutschland GmbH
Alfred-Herrhausen-Allee 3-5 Eschborn DE
gpsr@lge.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com