Monitor LG 27MR400-B 68,58 cm (27), 1920x1080 (FHD), IPS, 250cd/m2, 16:9 100Hz 5ms HDMI VESA FreeSync črna
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,83 (24 ocen)
Več podobnih: Monitorji LG
Več podobnih: Monitorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 152169144
S točkami zvestobe do popustov: 12 točk.
LG 27MR400-B.AEUQ je 27-palčni monitor z ločljivostjo Full HD (1920 × 1080), ki ponuja širok barvni razpon sRGB 99 % ter izjemno natančnost barv, kar omogoča realistično in dinamično vizualno izkušnjo. Njegova osveževalna hitrost 100 Hz in odzivni čas 1 ms zagotavljata izjemno gladko delovanje brez zamegljenosti, idealno za hitro premikanje po dokumentih ali spletnih straneh. Monitor podpira tehnologijo AMD FreeSync™, ki zagotavlja sinhronizacijo s grafično kartico, kar zmanjšuje trganje slike in omogoča brezskrbno delo. Zaslon je zasnovan za dolgotrajno uporabo, saj tehnologija zagotavlja dolgo življenjsko dobo brez tveganja za zapečatenje slike. Ergonomsko stojalo omogoča prilagoditev nagiba, da prilagodite monitor svoji idealni poziciji. Monitor je združljiv z VESA 100 × 100 montažo, kar omogoča enostavno montažo na steno ali prilagodljive nosilce. LG 27MR400-B.AEUQ je idealen za uporabnike, ki iščejo velik zaslon z visoko ločljivostjo, hitro odzivnostjo in široko združljivostjo z najnovejšimi napravami.
Tehnične podrobnosti
Specifikacije https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1678366_SL.pdf
Velikost zaslona 68,58 cm (27,0")
Ločljivost 1920 x 1080 ( FHD )
Nastavljiv po višini Ne
Zaslon na dotik Ne
Zvočniki Ne
Ukrivljen zaslon Ne
Prilagodljivo osveževanje FreeSync
Namen monitorja Domača raba
Priključki HDMI, VGA
Tip matrike IPS
Svetilnost tip.: 250 cd/m2, min.: 220 cd/m2
Kontrast tip.: 1300:1, min.: 1000:1
Odzivni čas 5ms (GtG at Faster)
Velikost pike /
Vidni kot 178°/178°
Hitrost osveževanja Maks. 100 Hz
Število barv in barvni gamut sRGB 99% (CIE1931)
Nastavljivost zaslona /
VESA standard 100x100
Barva Črna
Energijski razred E
Mere (Š x V x G) 611.7 x 456.1 x 200 mm
Mere brez stojala 611.7 x 362.3 x 50.5 mm
Teža 3,84 kg
Dodatne informacije /
Priloženo Kabel HDMI
Garancija v mesecih 36
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
LG Electronics Deutschland GmbH Alfred-Herrhausen-Allee 3-5 Eschborn DE
gpsr@lge.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,83 na podlagi 24 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
KVM stikalo
Tovarniška kalibracija
MS Teams/Zoom certifikat
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Monitor Iiyama ProLite T2755MSC-B1 68,58 cm (27"), 1920x1080 (FHD), 400 cd/m2, 16:9 FHD IPS Touch 5ms 60Hz HDMI DP USB zvočnik črn
4,79 (14 ocen)
Interaktivni zaslon
68,58 cm (27")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
16:9
Da
5
60
3 leta + 2 dodatni leti s spletno registracijo
Poslovni monitor
68,58 cm (27")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
16:9
5
60
/
/
2 leti
Standardna uporaba
60,45 cm (23,8")
0,5
100
1 leto
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
Standardna uporaba
68,58 cm (27")