Monitor LG 27BQ65UB-B 68,58 cm (27''), 3840x2160 (4K UHD), 300cd/m2, 5ms, 16:9, IPS, HDMI, DisplayPort, USB-C 90W, Pivot, črna 51918997
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 51918997
S točkami zvestobe do popustov: 42 točk.
Izjemna ločljivost 4K UHD za brezhibno vizualno izkušnjo
Komu je izdelek namenjen?
Ključne prednosti in funkcionalnosti
  • Ločljivost 4K UHD: Kristalno jasna in izjemno podrobna slika za delo in zabavo.
  • IPS matrika: Zagotavlja živahne barve ter konsistentnost slike iz različnih kotov (do 178°).
  • USB-C s polnjenjem 90W: Preprosto priključite prenosnik in ga hkrati napajajte ter prenašajte podatke ali video signal prek enega kabla.
  • Ergonomsko stojalo: Višinsko nastavljivo, z možnostjo nagiba in vrtenja za optimalno udobje.
Uporaba in delovanje
Zakaj izbrati LG 27BQ65UB-B?
Specifikacije
Primerno za Poslovno
Slika Vrsta bleščanja Antirefleksno
  format 16:9
  Tehnologija LED-luč
  Tehnologija panelov IPS
  Funkcije Ultra HD/4K, HDR Ready, HDR10
  svetlost 300 cd/m²
  hitrost osveževanja 60 Hz
  Kot gledanja (10:1) Vodoravno 178°
    Navpično 178°
  Razmak med slikovnimi pikami Vodoravno 0,155 mm
    Navpično 0,155 mm
  Barve 1.070 milijonov
  Reakcijski čas GtG 5 ms
  kontrast Statično 1.200:1
  Opomba USB-ja Oznaka USB 3.2 Gen 1 ustreza prejšnjima oznakama USB 3.1 Gen 1 in USB 3.0.
ergonomija tip Vrtljivo, vrtljivo, nagibno, nastavljivo po višini
  Vrtljivo 45° levo, 45° desno
  Nagibno 5° naprej, 25° nazaj
  Nastavljiva višina 150 mm
Napajalnik Eko-izklop 0,3 vata
Govornik Številka 2
  Skupna zmogljivost 6 vatov
Standardi videoposnetek 95 % DCI-P3
Stenski nosilec Združljivo z VESA (100 x 100 mm)
Dodatki Na voljo Napajalni kabel, kabel DisplayPort, kabel USB-C
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Ta izdelek
Monitor Asus ProArt PA278CFRV 68,58 cm (27"), 2560 x 1440 (WQHD), IPS 100Hz, HDR400, HDMI, 2xDisplayPort, USB-C 96W, DP Alt, PD, zvočniki
4,80 (5 ocen)
Poslovni monitor
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
Da
Da, 96 W
Ne
4
100
3 leta
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
Poslovni monitor
68,58 cm (27")
3840 x 2160 (4K UHD)
IPS
Da,94 W
68,40 cm (26,9")
3840 x 2160 (4K UHD)
Da, 60W
10
/
1 leto
68,58 cm (27")
Da, 65W