Monitor LG 27 27G850A-B UltraGear 68,58 cm (27,0), Nano IPS black, 3840x2160, 2x HDMI, DP, 240Hz 27G850A-B.AEU
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
Več podobnih: Monitorji LG
Več podobnih: Monitorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 152171198
S točkami zvestobe do popustov: 72 točk.
Monitor LG 27 27G850A-B UltraGear - Doživite vrhunsko igralsko izkušnjo!
Monitor LG 27 27G850A-B UltraGear je prava revolucija v svetu igralnih zaslonov, s svojo Nano IPS tehnologijo, ki zagotavlja osupljivo barvno natančnost, hkrati pa ohranja izjemno hitrost osveževanja 240Hz. Ta monitor ponuja popolno kombinacijo zmogljivosti in vizualne kakovosti, kar vam omogoča, da potopite v svet igre brez kompromisov.
Ključne lastnosti:
  • 240Hz hitrost osveževanja: Poskrbi za izjemno gladko igranje brez zameglitve gibanja, kar je zlasti koristno za hitre akcijske igre.
Tehnične podrobnosti
Energijska nalepka https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2204319.pdf
Informacijski list https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2204319_SL.pdf
Velikost zaslona 68,58 cm (27,0")
Ločljivost 3840 x 2160 ( 4K )
Nastavljiv po višini Da
Zaslon na dotik Ne
Zvočniki Ne
Ukrivljen zaslon Ne
Prilagodljivo osveževanje FreeSync Premium
Prilagodljivo osveževanje dodatno Pro
Namen monitorja Gaming
Priključki 2x HDMI, DP, USB Hub
Tip matrike IPS
Tip matrike dodatno Nano IPS black
Svetilnost typ.: 450 cd/m2, min.: 360 cd/m2
Kontrast typ.: 2000:1, min.: 1400:1
Odzivni čas 1ms (GtG at Faster)
Velikost pike /
Vidni kot 178o (R/L), 178o (U/D)
Hitrost osveževanja Maks. 240Hz
Hitrost osveževanja dodatno Dual-Mode (UHD 240Hz - FHD 480Hz)
Število barv in barvni gamut DCI-P3 99% (CIE1976)
Nastavljivost zaslona Višina, nagib, rotacija, pivot
VESA standard 100x100
Barva Črna
Energijski razred F
Mere (Š x V x G) 614.7 x 581.8 x 249.1 mm
Mere brez stojala 614.7 x 365.4 x 68.1 mm
Teža 9,4 kg
Dodatne informacije DisplayHDR 600
Priloženo Kabel HDMI, DP, USB A-B
Garancija v mesecih 36
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
LG Electronics Deutschland GmbH Alfred Herrhausen Allee 65760 DE
eprelpublic@lge.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
KVM stikalo
Tovarniška kalibracija
MS Teams/Zoom certifikat
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Monitor Samsung 27" G40B Odyssey G4, IPS, 1920x1080, 2x HDMI, DP, 240Hz LS27BG400EUXEN
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,50 (4 ocen)
Gaming monitor
68,58 cm (27")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
16:9
1
Da
240
2 leti
Gaming monitor
68,58 cm (27")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
16:9
1
280
/
/
3 leta
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
170
3 leta
Poslovni monitor
68,58 cm (27")