Monitor LG 24MP57VQ 24 LED IPS
Več podobnih: Monitorji LG
Več podobnih: Monitorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT123709
S točkami zvestobe do popustov: 16 točk.
zaslon: 60,9 cm (24") LED IPS monitor
ločljivost: 1920 x 1080 FULL HD (16:9)
priklop: VGA, DVI, HDMI, izhod za slušalke
odzivni čas: 5 ms
dinamični kontrast: 5.000.000 : 1
ostalo: poraba 26W, vidni kot 178°/178°
garancija: 3 leta
---
svetilnost: 250 cd/m2
št.barv: 16.7 mio
tehnologija in funkcije:
Flicker Safe (brez utripanja),
Super Energy Saving - poraba le 26W
stojalo: pregibno (-5° naprej/20° nazaj)
barva: sijajno črna
standard: TCO 6.0
garancija: 3 leta
---
Prednosti IPS zaslona:
- širši vidni kot (178°/178°)
- boljša odzivnost pri GtG (Grey to Grey)
- realen prikaz pravih vrednosti barv (uporabno za
obdelavo digitalne fotografije, igričarje,
oblikovalce,...)
LG-jeva 72-urna garancija brez mrtvih točk
velja za monitorje z ugotovljenimi mrtvimi
točkami. Mrtve točke ugotavlja prodajalec na
svojem prodajnem mestu v trenutku vračila
monitorja, s priklopom le-tega in poslano sliko
mrtvih točk na avteralg@avtera.si .
Garancijo lahko stranka uveljavi v prvih 72-tih
urah od izstavitve računa na svojem prodajnem
mestu.
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra 24MP57VQ-P
Kupi skupaj:
Monitor LG 24MP57VQ 24 LED IPS
Monitor LG 24MP57VQ 24 LED IPS
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Ta izdelek
Prenosni monitor 23.8'' (60 cm) FullHD IPS, 75Hz, HDMI, USB-C, zvočniki, ASUS ZenScreen MB249C
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,80 (5 ocen)
60,45 cm (23,8")
4,86 (14 ocen)
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")