Več podobnih: Monitorji LG
Več podobnih: Monitorji LG
Monitor LG 24MK430H-B 23,8 IPS 16:9 1920x1080 VGA HDMI
165,18 €
Cena brez DDV: 135,39 €
12 x 16,35 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Z jasnostjo Full HD 1080 slikovnih pik je vse videti veliko bolj podrobno kot pri standardni HD in veliko bolj privlačno.
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | 60,45 cm (23,8") |
| Ločljivost | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Nastavljiv po višini | Ne |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | FreeSync |
| Namen monitorja | Domača raba |
| Priključki | D-sub, HDMI, izhod za slušalke |
| Tip matrike | IPS |
| Svetilnost | od 2500 lumnov do 3000 lumnov |
| Svetilnost dodatno | 250 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Kontrast dodatno | mega (dinamični) |
| Odzivni čas | 5 ms (GtG) |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178°/178° |
| Hitrost osveževanja | 75 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 16,7 M / 72% |
| Nastavljivost zaslona | nagib: -5o - 20o |
| VESA standard | 75 x 75 mm |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | F |
| Mere (Š x V x G) | 556,26 x 421,64 x 182,88 mm |
| Mere brez stojala | 556,26 x 330,2 x 38,1 mm |
| Teža | 3 kg (s stojalom) |
| Teža dodatno | 2,7 kg (brez stojala) |
| Dodatne informacije | Picture Mode, Ratio, Reader Mode, DDC/CI, HDCP, Plug & Play, Response Time Control, Adaptive Sync(AMD FreeSync), |
| Dodatne informacije dodatno | Das Mode, Black Stabilizer, Crosshair, Flicker Safe, Automatic Standby, Smart Energy Saving On Screen Control, |
| Priloženo | HDMI kabel, napajalni kabel, inštalacijski CD, navodila za uporabo |
| Garancija v mesecih | 36 |
Kupi skupaj:
Monitor LG 24MK430H-B 23,8 IPS 16:9 1920x1080 VGA HDMI
165,18 €
Vsi izdelki skupaj
169,93 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
Vgrajena kamera
Ta izdelek
Prenosni monitor 23.8'' (60 cm) FullHD IPS, 75Hz, HDMI, USB-C, zvočniki, ASUS ZenScreen MB249C
334,72 €
Prenosni monitor
60,45 cm (23,8")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
5
250
Ne
60
Ne
Podoben izdelek
610,67 €
Poslovni monitor
60,45 cm (23,8")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Da
Ne
5
600
Ne
60
Ne
Podoben izdelek
150,60 €
Poslovni monitor
60,45 cm (23,8")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
5
250
Da
100
Ne
Podoben izdelek
122,81 €
Standardna uporaba
60,45 cm (23,8")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
0,5
250
Da
100
Ne
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana