Monitor LG 24EB23PY 24 LED IPS (24EB23PY-BC)
Več podobnih: Monitorji LG
Več podobnih: Monitorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT113404
S točkami zvestobe do popustov: 25 točk.
Advanced High Performance In Plane Switching (AH-IPS) zaslon, nastavljiva višina, vgrajeni zvočniki, vgrajen USB HUB, ločljivost 1920 x 1200 in energijska varčnost vam omogočajo optimalno nastavitev vašega monitorja in izvrstno sliko. Prava izbira za domačo in poslovno uporabo !
zaslon: 60,9 cm (24") IPS LED monitor
ločljivost: 1920 x 1200 (16:10)
priklop: VGA, DVI, DP, PC Audio In, USB HUB
odzivni čas: 5 ms
kontrast: 5.000.000 : 1 (statični: 1000 : 1)
ostalo: zvočniki, nast. višina, kalibracija
garancija: 3 leta
--------------------------------------------------
ZASLON
vrsta: IPS LED
vidni kot 178°/178°
svetilnost: 300 cd/m2
KALIBRACIJA
H/W Calibration (True Color Finder): DA
Factory Tuning: DA (tovarniško kalibrirana slika)
PRIKLOP
D-Sub (VGA), DVI-D, DislayPort, PC Audio In,
izhod za slušalke,
USB Hub (USB 2.0, 1 Up,2 Down)
STOJALO
Nastavljiva višina (do 120 mm)
Pregibno (Tilt), vrtljivo (Swivel) stojalo
Pivot (90°)
MOŽNOSTI
Dual Smart Solution funkcije:
- Dual Display (omogoča avtomatsko povezavo z
razširjenim ali podvojenim namizjem )
- Dual Taskbar (razširi namizje na monitor)
- Dual Web (razdeli spletni brskalnik na dva okna
enega ob drugem za večjo preglednost)
SIX Axis Control
stenska montaža: DA (VESA 100 x 100)
ZVOK
zvočniki 2× 1W
OSTALO
poraba: manj kot 28W (Super Energy Saving)
standard: TCO 6.0, UL (cUL), TUV-GS, TUV-Ergo,
FCC-B, CE, EPA, EPEAT-Gold, Windows 8
dimenzije s stojalom: 558 x 239 x 395 mm
barva: črna
LG-jeva 72-urna garancija brez mrtvih točk
velja za monitorje z ugotovljenimi mrtvimi
točkami. Mrtve točke ugotavlja prodajalec na
svojem prodajnem mestu v trenutku vračila
monitorja, s priklopom le-tega in poslano sliko
mrtvih točk na avteralg@avtera.si .
Garancijo lahko stranka uveljavi v prvih 72-tih
urah od izstavitve računa na svojem prodajnem
mestu.
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra 24EB23PY-BC
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Ta izdelek
Prenosni monitor 23.8'' (60 cm) FullHD IPS, 75Hz, HDMI, USB-C, zvočniki, ASUS ZenScreen MB249C
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,80 (5 ocen)
60,45 cm (23,8")
4,86 (14 ocen)
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")