Monitor LG 23MB35PM LED IPS (23MB35PM-B.AEU)
Več podobnih: Monitorji LG
Več podobnih: Monitorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT120555
S točkami zvestobe do popustov: 17 točk.
zaslon: 58,4 cm (23") - LED IPS monitor
ločljivost: 1920 x 1080 (16:9)
odzivni čas: 5ms
priklop: VGA, DVI
kontrast: 5 000 000 : 1 (statični 1000 : 1)
ostalo: nastavljiva višina, zvočniki
garancija: 3 leta
---
vrsta zaslona: IPS (tovarniško kalibiriana
slika)
horizontalna frekvenca: 30 ~ 83 kHz
vertikalna frekvenca: 56 ~ 75 Hz
vidni kot: 178°/178°
svetilnost: 250 cd/m2
možnost stenske montaže (VESA 75 x 75)
št.barv: 16.7 mio
stojalo: pregibno (tilt), vrtljivo (swiwel),
pivot (90°), nastavljiva višina (110 mm)
vgrajeni zvočniki (2 x 1W)
poraba: 29W (EPA6.0 21W)
barva: črna
standard: TCO 6.0, UL (cUL), TUV-GS, TUV-Ergo,
FCC-B, CE, EPA (6.0), ISO13406-2, EPEAT (Gold),
Win8
tehnologija in funkcije:
Reader Mode (način za branje),
Flicker Safe (brez utripanja)
LG-jeva 72-urna garancija brez mrtvih točk
velja za monitorje z ugotovljenimi mrtvimi
točkami. Mrtve točke ugotavlja prodajalec na
svojem prodajnem mestu v trenutku vračila
monitorja, s priklopom le-tega in poslano sliko
mrtvih točk na avteralg@avtera.si .
Garancijo lahko stranka uveljavi v prvih 72-tih
urah od izstavitve računa na svojem prodajnem
mestu.
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra 23MB35PM-B.AEU
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Ta izdelek
Monitor Iiyama Iiyama ProLite T2255MSC-B1 54,6 cm (21,5"), 1920x1080 (FHD), 16:9 FHD IPS 400cd/m2, Touch 5ms 60Hz HDMI DP zvočnik črn
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,92 (25 ocen)
54,6 cm (21,5")
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
54,6 cm (21,5")
54,6 cm (21,5")
54,6 cm (21,5")