Več podobnih: Monitorji AOC
Več podobnih: Monitorji AOC
Monitor LED AOC M2470SWH 23,6 MVA 3 leta garancije , črn
138,40 €
Cena brez DDV: 113,44 €
12 x 13,92 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Vrsta zaslona | LCD |
| Tehnologija zaslona | TFT Active Matrix |
| Dolžina diagonale | 23.6" |
| Gledljiva dolžina diagonale | 23.6" |
| Vrsta matrike | MVA |
| Vrsta frekvenc | Dot Pitch |
| Razpon frekvenc | 0.2715 mm |
| Najvišja ločljivost | 1920 x 1080 |
| Najvišja frekvenca osveževanja pri najvišji ločljivosti | 60 Hz |
| Najvišja horizontalna frekvenca | 83 kHz |
| Najnižja horizontalna frekvenca | 30 kHz |
| Najvišja vertikalna frekvenca | 76 Hz |
| Najnižja vertikalna frekvenca | 50 Hz |
| Svetlost slike | 250 kandel / m? |
| Dinamično kontrastno razmerje | 50 000 000 : 1 |
| Maksimalen horizontalni zorni kot | 178 ° |
| Maksimalen vertikalni kot gledljivosti | 178 ° |
| Čas odzivnosti | 5 ms |
| Razmerje slike | 16:09 |
| Značilnosti zaslona | HDCP Ready, e-Saver, i-Menu, Zaslon +, iCare |
| VGA | 1 (15-pin DB) |
| HDMI | 2 |
| Vrsta napajalnika | Polnilec |
| Lokacija napajalnika | Notranji |
| Najvišja vhodna frekvenca | 60 Hz |
| Najvišja vhodna napetost | 240 V |
| Najnižja vhodna frekvenca | 50 Hz |
| Najnižja vhodna napetost | 100 V |
| Poraba energije pri delovanju | 17.96 W |
| Vključeni kabli | Napajalni kabel, VGA kabel, HDMI kabel |
| Možnost namestitve | Namizni |
| Skladnost monitorja s standardi | EPEAT Srebro, TUV-GS, RoHS, TCO 6.0, Energijska zvezda 6.0 |
| Barva | Črna |
| Globina (mm) | 221 mm |
| Višina (mm) | 400.4 mm |
| Širina (mm) | 551.4 mm |
| Nazivna teža | 3.58 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 36 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Bruto teža paketa (kg) | 5.21 kg |
| Neto teža (kg) | 3.58 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 5.2 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Vrsta pakiranja | Škatla |
| Koda EAN | 4038986144995 |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
AOC International (Europe) B.V.
Prins Berhardplein 200 JB NL
kevin.yang@tpv-tech.com
Kupi skupaj:
Monitor LED AOC M2470SWH 23,6 MVA 3 leta garancije , črn
138,40 €
Vsi izdelki skupaj
143,15 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
Vgrajena kamera
Ta izdelek
Monitor Thomson M24FB2Y14 , 61cm (24"), Full HD, 100Hz, IPS, 5ms, 250nit, 100% sRGB, HDR10, HDMI, VGA, višina, Adaptive Sync, Anti Glare / Flicker, Low Blue Light
107,56 €
Standardna uporaba
60,96 cm (24")
60,96 cm (24")
1920 x 1080 (FHD)
VA
Da
Ne
Ne
16:9
Ne
Ne
5
250
Ne
100
Ne
Podoben izdelek
105,29 €
Standardna uporaba
60,96 cm (24")
60,96 cm (24")
1920 x 1080 (FHD)
VA
Da
Ne
Ne
16:9
Ne
Da
4
250
Ne
60
Ne
Podoben izdelek
90,95 €
Standardna uporaba
60,96 cm (24")
60,96 cm (24")
1920 x 1080 (FHD)
VA
Da
Ne
Ne
16:9
Ne
Da
4
250
Ne
100
Ne
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana