Monitor HP Z40c G3 ukrivljen 100,8 cm (39,7''), 5120 x 2160 (WUHD), 300cd/m2 IPS, 21:9, 100% sRGB (3A6F7AA)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Ostanite osredotočeni in produktivni tako, da se prepustite čudovitim, ogromnim pogledom na ukrivljenem zaslonu HP Z40c G3. Na zaslonu z izjemno širokim zornim kotom in ločljivostjo 5K:2K izkusite čudovite, realistične barve in si hkrati oglejte vse projekte v osupljivih podrobnostih. Z vgrajeno spletno kamero 4K in zvočniki z visoko kakovostno reprodukcijo poskrbite, da bosta vaš videz in zvok v klicih takšna, kot v resničnem življenju.
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c07870878 |
| YouTube Video ID | QZyXgemkvpI |
| Velikost zaslona | 100.85 cm (39.7'') |
| Velikost zaslona dodatno | IPS, Edge-lit, ukrivljeni zaslon 2500R, zaščita proti bleščanju, mikro robovi na treh straneh |
| Ločljivost | 5120 x 2160 ( WUHD ) |
| Ločljivost dodatno | razmerje 21:9 |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Nastavljiv po višini dodatno | 150 mm |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Da |
| Zvočniki dodatno | dva 5W zvočnika |
| Ukrivljen zaslon | Da |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Profesionalni |
| Priključki | 1x vhod za video USB Type-C, 2x Thunderbolt 3 (100W napajanje),1x DisplayPort, 1x HDMI 1x USB-C, RJ-45, 4x USB-A 5 Gb/s |
| Tip matrike | IPS, nebleščeč |
| Svetilnost | 300 nit |
| Kontrast | 1000:1 statični, 10M:1 dinamični |
| Odzivni čas | 14 ms (siva na sivo) |
| Velikost pike | PPI 139, razdalja med pikami: 0,181 mm x 0,181 mm |
| Vidni kot | 178° / 178° |
| Hitrost osveževanja | 60 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 10 bitov (8 bitov + FRC), 100% sRGB; 98% DCI-P3; 100% BT.709 |
| Nastavljivost zaslona | nagib –5 do +20° |
| VESA standard | 100 mm x 100 mm (skupaj z nosilcem) |
| Barva | črno - srebrna |
| Energijski razred | G; 310 W (največ), 72 W (običajno), 0,5 W (stanje pripravljenosti) |
| Mere (Š x V x G) | 94,74 x 29,25 x 64,48 cm |
| Mere brez stojala | 94,74 x 14,195 x 44,71 cm |
| Teža | 14,3 kg s stojalom |
| Dodatne informacije | Energy Star, Spletna kamera, fotoaparat 13 MP, HP Eye Ease, pripravljen za uporabo ključavnice |
| Priloženo | napajalni kabel, USB-C kabel |
| Garancija v mesecih | 36 |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP Printing and Computing Solutions SLU
Business Park Sofia BG
sustainability@hp.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com