Monitor HP Z27k G3 4K USB-C Display 68,58 cm (27,0) UHD IPS 16:9 (1B9T0AA)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Natančno izdelan zaslon HP Z27kG3 4K USB-C, ki presega vse oblikovalske standarde, je izdelan iz pravega aluminija in zagotavlja osupljivo izkušnjo gledanja brez okvirja. Oživite svoje zamisli z osupljivo barvno natančnostjo in točno ločljivostjo 4K. S tem monitorjem z diagonalo zaslona 68,6 cm (27 palcev), ki prek priključka USB-C omogoča 100-vatno napajanje, izboljšajte izkušnjo dela pri kateri računalnik vaše delo poganja naprej.
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c06973543 |
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Velikost zaslona dodatno | LED osvetlitev, MicroEdge |
| Ločljivost | 3840 x 2160 ( 4K ) |
| Ločljivost dodatno | 16:9 razmerje |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Nastavljiv po višini dodatno | , do 15 cm |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Poslovni |
| Priključki | 1x DP 1.4, 1x DP 1.4 out, 1x HDMI 2.0, 1x USB-C (DP 1.4 in napajanje do 100W), 4x USB 3.2, 1x RJ-45 |
| Tip matrike | IPS, nebleščeč |
| Svetilnost | max 350 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 statični, 10M:1 dinamični |
| Odzivni čas | 5 ms (siva na sivo) |
| Velikost pike | 0.1554 x 0.1554 mm |
| Vidni kot | 178° / 178° |
| Hitrost osveževanja | 60 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 10 bit (8+2 bit z tehnologijo FRC); 99% sRGB |
| Nastavljivost zaslona | nagib -5° to +20°, vodoravni zasuk 45° (swivel), obračanje za 90° (pivot) |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| Barva | srebrna |
| Energijski razred | G; 29,1 kW / 1000 h |
| Mere (Š x V x G) | 61,23 x 53,03 x 20,50 cm |
| Mere brez stojala | 61,23 x 35,61 x 6,35 cm |
| Teža | 6,2 kg |
| Dodatne informacije | TCO, EPEAT Gold |
| Priloženo | kabli: DP 1.4 1,8m, USB 3.2 C->C 1,8m, napajalni, VESA adapter |
| Garancija v mesecih | 36 |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP Printing and Computing Solutions SLU
Business Park Sofia BG
sustainability@hp.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Primerjava lastnosti: Monitorji