Več podobnih: Monitorji HP
Več podobnih: Monitorji HP
Monitor HP Pavilion 22xi 22/54cm LCD LED IPS C4D30AA
163,49 €
Cena brez DDV: 134,01 €
12 x 16,19 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Dimenzije | 49,9 x 17,1 x 38,5 cm |
| Velikost zaslona | 54,61 cm (21.5 in.) wide IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (16:9)Full HD @ 76 Hz (vertikalna frekvenca) |
| Kontrast | 1000:1 (D: 10 Milion:1 ) |
| Svetilnost | 250 nits (cd/m2) |
| Vidni kot | 178° /178° |
| Velikost pik | 0.248 mm |
| Odzivni čas | 7 ms gray to gray |
| Priklopi | VGA (analog), DVI-D w/HDCP, HDMI |
| Masa | 3 kg |
| Ostalo | Nagib zaslona: -5° to +25° |
| Garancija | 1 leto (1/1/0) |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Kupi skupaj:
Monitor HP Pavilion 22xi 22/54cm LCD LED IPS C4D30AA
163,49 €
Vsi izdelki skupaj
168,24 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Ta izdelek
Monitor Iiyama Iiyama ProLite T2255MSC-B1 54,6 cm (21,5"), 1920x1080 (FHD), 16:9 FHD IPS 400cd/m2, Touch 5ms 60Hz HDMI DP zvočnik črn
318,25 €
54,6 cm (21,5")
Podoben izdelek
113,91 €
54,6 cm (21,5")
Podoben izdelek
289,15 €
54,6 cm (21,5")
54,6 cm (21,5")
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana