Več podobnih: Monitorji HP
Več podobnih: Monitorji HP
Monitor HP EliteDisplay E273q 27 QHD IPS
324,24 €
Cena brez DDV: 265,77 €
24 x 16,16 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | 68,50 cm (27 palca), IPS w/osvetlitev LED, Micro-Edge |
| Ločljivost | 2560 x 1440 @ 60 Hz (QHD) (16:9) |
| Kontrast | 1000:1 (D: 5.000.000:1), Anti glare |
| Svetilnost | 350 nits (cd/m2), 16.7 mio barv z uporabo FRC tehnologije, barvni gamut: 99.6% sRGB |
| Vidni kot | 178° /178° |
| Velikost pik | 0.2331 mm |
| Odzivni čas | 5 ms (siva na sivo) |
| Priklopi | DisplayPort 1.2, VGA, HDMI 1.4, 2x USB 3.0 (dva za priklop v računalnik), 1x USB Type-C, HDCP podpora za DP in HDMI |
| Posebnosti | nagib zaslona: -5° to + 22° , Pivot 90°, nastavitev višine: 150 mm, vrtljivost: 45°; možnost VESA |
| Barva | Zadnji del: črne barve; stojalo, sprednji del: srebrne barve |
| Zvočniki | Ne, možnost nakupa HP S101 Speaker Bar, ki se namesti na monitor (5UU40AA) |
| Masa | 7,4 kg |
| Priložen kabel | Priloženi kabli: VGA, DisplayPort, USB, napajalni |
| Dimenzije | 61,26 x 4,93 x 36,4 cm (brez stojala), 61,26 x 21,4 x 52,29 cm (s stojalom) |
| Ostalo | Poraba energije: 47 W, cerfifikati: ENERGY STAR®, EPEAT® Gold3, možnost pritrditve Desktop Minija, HP Workstaton Miniz 2DW53AA- HP B300 PC Mounting Bracket |
| Garancija | 3 leta (3-3-3) |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Kupi skupaj:
Monitor HP EliteDisplay E273q 27 QHD IPS
324,24 €
Vsi izdelki skupaj
328,99 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
Ta izdelek
Monitor Asus ProArt PA278CFRV 68,58 cm (27"), 2560 x 1440 (WQHD), IPS 100Hz, HDR400, HDMI, 2xDisplayPort, USB-C 96W, DP Alt, PD, zvočniki
393,34 €
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
IPS
Da
Da
Ne
Ne
4
400
Da
100
Podoben izdelek
137,04 €
68,58 cm (27")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
4
250
Ne
100
Podoben izdelek
249,59 €
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
5
350
Da
60
Podoben izdelek
151,29 €
68,58 cm (27")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
1
250
Da
100
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana