Monitor HP EliteDisplay E271i 27 IPS
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Zelo velik zaslon, udobje po meri in širokokotni IPS. Tehnologija IPS v monitorju HP EliteDisplay E271i z diagonalo 68,6 cm (27 palcev) in osvetlitvijo LED od zadaj zagotavlja vrhunsko kombinacijo zelo velikega zaslona, zelo širokih zornih kotov in izjemnega udobja.
Pridobite odličen 178-stopinjski zorni kot in osupljivo barvno celovitost, ki jo zagotavlja tehnologija In-Plane Switching (IPS), ki omogoča skupno rabo zaslona z vsemi v prostoru.
Nastavljivi nagib, prilagoditev višine, vrtljivost in nastavitve obrata – največ prilagodljivosti na poslovnem zaslonu HP – vam pomagajo najti najprimernejši položaj.
Prav tako monitor izpolnjuje zahteve standarda TCO Certified Edge za inovativne izdelke, ki so okolju prijazni in imajo ergonomsko obliko.
Monitor izpolnjuje standarde ENERGY STAR® in EPEAT® Gold, ter ima tudi osvetlitev od zadaj brez živega srebra, nizko količino halogenih snovi in zaslon brez arzena.
Kristalno jasno sliko zagotavljata visoko razmerje kontrasta in hiter odzivni čas. Preprosto povežite naprave prek priročnih vhodov VGA, DVI in DisplayPort ter vgrajenega zvezdišča USB.
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | IPS, 68,58 cm (27 in.) LED monitor |
| Ločljivost | 1920 x 1080 @ 60 Hz (16:9) |
| Kontrast | 1000:1; dinamični: 5.000.000:1, št. barv: 16,7 mio; barvni gamut 72 % |
| Svetilnost | 250 nits (cd/m2) |
| Vidni kot | 178° horizontal/178° vertical, Vodoravni zasuk: +- 360° |
| Velikost pik | 0.3114 mm |
| Odzivni čas | 7 ms (on/off) (grey to grey) |
| Priklopi | vhodni: 1x display port, 1x DVI-D, 1x VGA, USB 2.0 (2- downstream- izhodni (za povezavo s PC), 1 vhodni- upstream) |
| Posebnosti | nastavljiv po višini: 15 cm, vrtljiv, naklon -5° to +30°, Pivot 90° |
| Barva | črna, sprednji panel srebrna/siva |
| Zvočniki | brez zvočnikov- priporočamo nakup NQ576AA HP LCD speaker bar |
| Dimenzije | 59,8 x 33,6 cm |
| Ostalo | priloženi kabli: VGA, DVI-D, USB in napajalni kabel, možnost zidne montaže: VESA 100 x 100 mm, poraba 35W, horizontalna frekvenca: 24 do 94 kHz, vertikalna frekvenca: 50 do 76 Hz, certifikati: ENERGY STAR®, EPEAT® Gold3 |
| Garancija | 3 leta |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com