Več podobnih: Monitorji HP
Več podobnih: Monitorji HP
Monitor HP 27m 68,58 cm (27'') FHD IPS 16:9 3WL48AA#ABB
185,27 €
Cena brez DDV: 151,86 €
12 x 18,17 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Na tem elegantnem zaslonu HP lahko uživate v izkušnji velikega pogleda. Napredna tehnologija IPS zagotavlja do 178-stopinjske zorne kote gledanja z najmanjšimi podrobnostmi in živahnimi barvami. To izjemno tanko oblikovanje skoraj brez robov in ločljivostjo FHD je cenovno ugodno in zagotavlja povezave, ki jih potrebujete, da lahko preprosto priključite prenosni ali namizni računalnik.
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Velikost zaslona dodatno | IPS z osvetlitvijo LED od zadaj |
| Ločljivost | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Ločljivost dodatno | 16:9 razmerje |
| Nastavljiv po višini | Ne |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Domača raba |
| Priključki | 1x HDMI, 1x VGA, |
| Tip matrike | IPS, nebleščeč |
| Svetilnost | do 250 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 statični, 10M:1 dinamičen |
| Odzivni čas | 5 ms (siva na sivo) |
| Velikost pike | 0,311 mm |
| Vidni kot | 178° / 178° |
| Hitrost osveževanja | 60 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 16,7M |
| Nastavljivost zaslona | nagib -5° to +20° |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| Barva | črna |
| Energijski razred | D, 17 kWh/1000h, 35 W (največ), 31 W (običajno), 0,5 W (stanje pripravljenosti) |
| Mere (Š x V x G) | 61.12 x 46,05 x 18,9 cm |
| Mere brez stojala | 61.51 x 3,75 x 37,19 cm |
| Teža | 3,48 kg |
| Dodatne informacije | / |
| Priloženo | 1 x HDMI kabel, 1x VGA kabel, 1x napajalni kabel, navodila |
| Garancija v mesecih | 12 |
Kupi skupaj:
Monitor HP 27m 68,58 cm (27'') FHD IPS 16:9 3WL48AA#ABB
185,27 €
Vsi izdelki skupaj
190,02 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Hitrost osveževanja (Hz)
Ta izdelek
Prenosni monitor 23.8'' (60 cm) FullHD IPS, 75Hz, HDMI, USB-C, zvočniki, ASUS ZenScreen MB249C
334,72 €
60,45 cm (23,8")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
60
Podoben izdelek
111,11 €
62,2 cm (24,5")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
200
Podoben izdelek
92,38 €
62,2 cm (24,5")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
180
Podoben izdelek
420,86 €
68,58 cm (27")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Da
Ne
60
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana