Več podobnih: Monitorji HP
Več podobnih: Monitorji HP
Monitor HP 27er 27 IPS T3M88AA
214,38 €
Cena brez DDV: 175,72 €
12 x 20,81 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27 palca), IPS w/osvetlitev LED od zadaj |
| Ločljivost | 1920 x 1080 @ 60 Hz (Full HD) (16:9) |
| Kontrast | 1000:1 (D: 10.000,000:1) |
| Svetilnost | 250 cd/m2 |
| Vidni kot | 178° /178° |
| Velikost pik | 0,311 mm |
| Odzivni čas | 7 ms (siva na sivo) |
| Priklopi | 1x VGA, 2xHDMI (s podporo HDCP) |
| Posebnosti | Nagib: od –5 do 25 ° |
| Barva | Okvir in stojalo srebrne barve |
| Masa | 3,79 kg (s stojalom); 3,39 kg (brez stojala) |
| Stenska namestitev | Ne |
| Priložen kabel | Priloženi kabli: 1,9-m napajalni kabel, 1,8-m kabel HDMI |
| Dimenzije | 62,09 x 19,45 x 45,56 cm (s stojalom); 62,09 x 3,56 x 37,16 cm (brez stojala) |
| Ostalo | Poraba energije: 23 W, energetski razred: A+ |
| Garancija | 1 leto |
| Spletna povezava | http://www8.hp.com/si/sl/products/monitors/product-detail.html?oid=10402874#!tab=specs |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Kupi skupaj:
Monitor HP 27er 27 IPS T3M88AA
214,38 €
Vsi izdelki skupaj
219,13 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Ta izdelek
Monitor Asus ProArt PA278CFRV 68,58 cm (27"), 2560 x 1440 (WQHD), IPS 100Hz, HDR400, HDMI, 2xDisplayPort, USB-C 96W, DP Alt, PD, zvočniki
393,34 €
68,58 cm (27")
Podoben izdelek
299,57 €
68,58 cm (27")
Podoben izdelek
470,77 €
68,58 cm (27")
Podoben izdelek
981,83 €
68,58 cm (27")
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
