Monitor HP 27ea 27 FHD IPS
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
HP-jev najtanjši zaslon LCD po ugodni ceni združuje učinkovito delovanje z vsemi funkcijami in izjemno tanko oblikovanje. Ta cenovno ugoden in lep zaslon, ki zagotavlja čisto ter živahno sliko, je odličen dodatek za vsako mizo.
Z inovativno uporabo izjemno čvrste, toda lahke kovine, je Hp ustvaril najtanjši zaslon LCD do zdaj.
Ta zaslon od roba do roba z izjemno širokim vidnim kotom, živahno ločljivostjo 1920 x 1080* in potrjeno barvno natančnostjo Technicolor zagotavlja obsežno zabavo z realističnimi barvami. Ko barv na zaslonu ni mogoče ločiti od tistih v realnem življenju, je rezultat čudovita, živahna slika. Potrdilo Technicolor Color vedno znova zagotavlja barvno natančnost.
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | 68,58 cm, 27'' IPS w/osvetlitev LED |
| Ločljivost | 1920 x 1080 pri 60 Hz (16:9) |
| Kontrast | 1000 : 1 statično; 10 milijonov : 1 dinamično, |
| Svetilnost | 250 nits (cd/m2) |
| Vidni kot | 178° /178° |
| Velikost pik | 0.311 mm |
| Odzivni čas | 7 ms (siva na sivo) |
| Priklopi | 1 priključek VGA; 2 priključka HDMI |
| Posebnosti | nagib zaslona: -5° to + 25°; izhod za zvok, možnost dokupa varnostne kjučavnice |
| Barva | Kovinsko srebrna (sprednja stran in stojalo) in snežno bela (zadnja stran) |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Zvočniki | 1,5-vatni zvočniki za posamezen kanal |
| Masa | 3,89 kg (s stojalom); 3,48 kg (brez stojala) |
| Dimenzije | 62,1 x 19,45 x 45,56 cm (s stojalom); 62,1 x 3,56 x 37,16 cm (brez stojala) |
| Ostalo | Priloženi kabli:1,8 m VGA, 1,8 m HDMI, 1,9 mnapajalni; Vhodna napetost: 100–240 V izmeničnega toka pri 50–60 Hz; poraba energije: največ 34 W, običajno 29 W, stanje pripravljenosti: 0,3 W; Razred energetske učinkovitosti: A+ |
| Garancija | 1 leto, priporočamo podaljšanje garancije na 3 leta ( UC758E). |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com