Več podobnih: Monitorji HP
Več podobnih: Monitorji HP
Monitor HP 24y 23,8 FHD IPS (2YV10AA)
121,68 €
Cena brez DDV: 99,74 €
12 x 12,4 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | 60,45 cm (23,8 palca) IPS/w z osvetlitvijo LED od zadaj |
| Ločljivost | 1920 x 1080 pri 60 Hz; 16:9 |
| Kontrast | 1000 : 1 statično; 10.000.000 : 1 dinamično |
| Svetilnost | 250 nits (cd/m2) |
| Vidni kot | 178° /178° |
| Velikost pik | 0,274 mm |
| Odzivni čas | 8 ms prehod iz sive barve v sivo |
| Število barv | Podprtih je do 16,7 milijona barv (prek tehnologije FRC) |
| Priklopi | 1 priključek VGA, 1 priključek HDMI (s podporo HDCP), 1 priključek DVI-D |
| Posebnosti | nagib zaslona: -5° do + 20°; možnost dokupa varnostne kjučavnice |
| Barva | Srebrna |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Masa | 54,66 x 20,99 x 40,51 cm (s stojalom); 54,66 x 4,47 x 32,1 cm (brez stojala) |
| Stenska namestitev | Da |
| Priloženo | Električni kabel, dokumentacija, kabel HDMI |
| Dimenzije | 53,98 x 4 x 32,3 cm, s stojalom 53,98 x 18 x 40,88 cm |
| Garancija | 1 leto |
| Spletna povezava | http://www8.hp.com/si/sl/products/monitors/product-detail.html?oid=22185393 |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Kupi skupaj:
Monitor HP 24y 23,8 FHD IPS (2YV10AA)
121,68 €
Vsi izdelki skupaj
126,43 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Ta izdelek
Prenosni monitor 23.8'' (60 cm) FullHD IPS, 75Hz, HDMI, USB-C, zvočniki, ASUS ZenScreen MB249C
334,72 €
60,45 cm (23,8")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Podoben izdelek
111,11 €
62,2 cm (24,5")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Podoben izdelek
92,38 €
62,2 cm (24,5")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Podoben izdelek
328,20 €
60,45 cm (23,8")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Da
Ne
Ne
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana