Več podobnih: Monitorji HP
Več podobnih: Monitorji HP
Monitor HP 24er 23,8 T3M80AA
149,25 €
Cena brez DDV: 122,34 €
12 x 14,9 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Letak (v PDF obliki)
http://www8.hp.com/h20195/V2/GetPDF.aspx/c05209414
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | 60,45 cm (23,8 palca), IPS w/osvetlitev LED od zadaj |
| Ločljivost | 1920 x 1080 @ 60 Hz (Full HD) 16:9 |
| Kontrast | 1000:1 (D: 10.000,000:1) |
| Svetilnost | 250 cd/m2 |
| Vidni kot | 178° /178° |
| Velikost pik | 0,274 mm |
| Odzivni čas | 7 ms (iz sive v sivo) |
| Priklopi | 1x VGA, 1xHDMI (s podporo HDCP) |
| Posebnosti | Nagib: od –5 do 25° |
| Barva | Okvir in stojalo temno sive barve |
| Masa | 3,04 kg (s stojalom); 2,65 kg (brez stojala) |
| Stenska namestitev | ne |
| Priložen kabel | Priloženi kabli: 1,9m napajalni kabel, 1,8m kabel HDMI |
| Dimenzije | 53,98 x 18,35 x 40,88 cm (s stojalom); 53,98 x 3,57 x 32,29 cm (brez stojala) |
| Ostalo | Poraba energije: 19 W, energetski razred: A |
| Garancija | 1 leto |
| Spletna povezava | http://www8.hp.com/emea_africa/en/products/monitors/product-detail.html?oid=12780943#!tab=specs |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Kupi skupaj:
Monitor HP 24er 23,8 T3M80AA
149,25 €
Vsi izdelki skupaj
154,00 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Ta izdelek
Prenosni monitor 23.8'' (60 cm) FullHD IPS, 75Hz, HDMI, USB-C, zvočniki, ASUS ZenScreen MB249C
334,72 €
60,45 cm (23,8")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Podoben izdelek
328,20 €
60,45 cm (23,8")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Podoben izdelek
610,67 €
60,45 cm (23,8")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Podoben izdelek
359,02 €
60,45 cm (23,8")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana