Več podobnih: Monitorji HP
Več podobnih: Monitorji HP
Monitor HP 24ea 23,8 (X6W26AA)
176,94 €
Cena brez DDV: 145,03 €
12 x 17,41 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | 60.45 cm (24") IPS w/osvetlitev LED |
| Ločljivost | 1920 x 1080 pri 60 Hz (16:9) |
| Kontrast | 1000 : 1 statično; 10 milijonov : 1 dinamično, |
| Svetilnost | 250 nits (cd/m2) |
| Vidni kot | 178° /178° |
| Velikost pik | 0.2745 mm |
| Odzivni čas | 7 ms (siva na sivo) |
| Priklopi | 1 priključek VGA; 1 priključek HDMI |
| Posebnosti | nagib zaslona: -5° to + 25°; vgrajeni zvočniki, možnost dokupa varnostne kjučavnice |
| Barva | Kovinsko srebrna (sprednja stran in stojalo) in snežno bela (zadnja stran) |
| Zvočniki | 1,5-vatni zvočniki za posamezen kanal |
| Masa | 3,07 kg (s stojalom); 2,69 kg (brez stojala) |
| Dimenzije | 53.98 x 18.35 x 40.88 cm (s stojalom); 53.98 x 3.57 x 32.3 cm (brez stojala) |
| Ostalo | Priloženi kabli:1,8 m HDMI, 1,9 mnapajalni; Vhodna napetost: 100–240 V izmeničnega toka pri 50–60 Hz; poraba energije: največ 30 W, običajno 26 W, stanje pripravljenosti: 0,3 W; Razred energetske učinkovitosti: A |
| Garancija | 1 leto |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Kupi skupaj:
Monitor HP 24ea 23,8 (X6W26AA)
176,94 €
Vsi izdelki skupaj
181,69 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Ta izdelek
Prenosni monitor 23.8'' (60 cm) FullHD IPS, 75Hz, HDMI, USB-C, zvočniki, ASUS ZenScreen MB249C
334,72 €
60,45 cm (23,8")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Podoben izdelek
328,20 €
60,45 cm (23,8")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Podoben izdelek
610,67 €
60,45 cm (23,8")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Podoben izdelek
359,02 €
60,45 cm (23,8")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana