Več podobnih: Monitorji HP
Več podobnih: Monitorji HP
Monitor HP 22f 54,61 cm (21,5'') FHD IPS 16:9 2XN58AA#ABB
138,36 €
Cena brez DDV: 113,41 €
12 x 13,91 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Ta izjemno tanki zaslon z mikro robovi, privlačnim oblikovanjem iz aluminija in izjemno širokimi zornimi koti, ki omogočajo prepričljivo izkušnjo, si zagotovite ostre slike, po katerih ste hrepeneli. Ne glede na to, ali brskate po internetu ali pretakate zabavno vsebino, omogoča povsem nov pogled na svet.
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | http://www8.hp.com/si/sl/products/monitors/product-detail.html?oid=19887878 |
| Velikost zaslona | 54,61 cm (21,5'') |
| Velikost zaslona dodatno | LED osvetlitev, Micro Edge |
| Ločljivost | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Ločljivost dodatno | 16:9 razmerje |
| Nastavljiv po višini | Ne |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Domača raba |
| Priključki | 1xHDMI (s podporo HDCP), 1x VGA |
| Tip matrike | IPS, nebleščeč |
| Svetilnost | 300 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1, dinamični: 10,000.000:1 |
| Odzivni čas | 5 ms (siva na sivo) |
| Velikost pike | 0,247 mm |
| Vidni kot | 178° / 178° |
| Hitrost osveževanja | 60 Hz |
| Nastavljivost zaslona | nagib -5° to +25° |
| VESA standard | / |
| Barva | Srebrna |
| Energijski razred | A, poraba energije med delovanjem 18 W, v pripravljenosti: 0,23 W |
| Mere (Š x V x G) | 48,96 x 38 x 18 cm |
| Mere brez stojala | 48,98 x 29,67 x 3,97 cm |
| Teža | 2,33 kg |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
| Priloženo | kabel HDMI |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Garancija v mesecih dodatno | , priporočamo podaljšanje garancije na 3 leta UC758E |
Kupi skupaj:
Monitor HP 22f 54,61 cm (21,5'') FHD IPS 16:9 2XN58AA#ABB
138,36 €
Vsi izdelki skupaj
143,11 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Ta izdelek
Prenosni monitor 23.8'' (60 cm) FullHD IPS, 75Hz, HDMI, USB-C, zvočniki, ASUS ZenScreen MB249C
334,72 €
60,45 cm (23,8")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Podoben izdelek
111,11 €
62,2 cm (24,5")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Podoben izdelek
92,38 €
62,2 cm (24,5")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Podoben izdelek
318,25 €
54,6 cm (21,5")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Da
Ne
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana