Več podobnih: Monitorji HP
Več podobnih: Monitorji HP
Monitor Gaming HP 27xq 68,6 cm (27'') QHD TN FreeSync 144Hz (3WL54AA)
319,90 €
Cena brez DDV: 262,21 €
24 x 15,96 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Ta zaslon s triletno garancijo ima vse, kar je potrebno za hitrejšo akcijo. Izkusite gladke slike brez trepetanja zaslona, ki se zaradi 144-herčne hitrosti osveževanja in tehnologije AMD FreeSync odzivajo tako hitro kot vi. Vsa vaša razvedrilna vsebina bo na tem zaslonu Quad HD prikazana v ločljivosti in z izjemno ostrimi podrobnostmi, ki vas bodo prevzele.
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://support.hp.com/ph-en/document/c06219176 |
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Ločljivost | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Nastavljiv po višini | Ne |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | FreeSync |
| Prilagodljivo osveževanje dodatno | do 144 Hz |
| Namen monitorja | Gaming |
| Priključki | 1x DP 1.2, 1x HDMI 2.0 |
| Tip matrike | TN |
| Svetilnost | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 statični |
| Odzivni čas | 1 ms (siva na sivo) |
| Velikost pike | 0,233 mm |
| Vidni kot | 160° / 170° |
| Hitrost osveževanja | 144 Hz |
| Število barv in barvni gamut | / |
| Nastavljivost zaslona | nagib: –4° do +20°, vrtenje: 360° |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| Barva | črna |
| Energijski razred | B |
| Mere (Š x V x G) | 61,4 x 51 x 21,6 cm |
| Mere brez stojala | 61,4 c 37,9 x 5,6 cm |
| Teža | 6,2 kg |
| Dodatne informacije | / |
| Priloženo | kabla: HDMI, napajalni |
| Garancija v mesecih | 36 |
Kupi skupaj:
Monitor Gaming HP 27xq 68,6 cm (27'') QHD TN FreeSync 144Hz (3WL54AA)
319,90 €
Vsi izdelki skupaj
324,65 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Ta izdelek
Monitor Fujitsu P2711 TE 68,58 cm (27") , 2560x1440 (QHD), 16:9 QHD IPS 5ms HDMI DP USB-C zvočnik siv
249,59 €
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Podoben izdelek
302,79 €
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
VA
Da
Ne
Ne
Ne
Podoben izdelek
339,26 €
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
