Več podobnih: Monitorji HP
Več podobnih: Monitorji HP
Monitor Gaming HP 25x 62,23 cm (24,5'') FHD TN FreeSync 144Hz (3WL50AA)
219,89 €
Cena brez DDV: 180,24 €
12 x 21,31 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Ta zaslon ima vse, kar je potrebno za hitrejšo akcijo. Izkusite gladke slike brez trepetanja zaslona, ki se zaradi 144-herčne hitrosti osveževanja in tehnologije AMD FreeSync odzivajo tako hitro kot vi. Zaslon s polno visoko ločljivostjo prikazuje razvedrilno vsebino v živahnih barvah in popolnoma jasno.
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://z.hpsalescentral.com/#/learn/product/sku/3WL50AA |
| Velikost zaslona | 63,50 cm (25,0") |
| Ločljivost | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Ločljivost dodatno | 16:9 razmerje |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Nastavljiv po višini dodatno | 100 mm hod |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | FreeSync |
| Prilagodljivo osveževanje dodatno | do 144 Hz |
| Namen monitorja | Gaming |
| Priključki | 1x DP 1.2, 1x HDMI 2.0 |
| Tip matrike | TN |
| Svetilnost | 400 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 statični |
| Odzivni čas | 1 ms (siva na sivo) |
| Velikost pike | 0,283 mm |
| Vidni kot | 160° / 170° |
| Hitrost osveževanja | 144 Hz |
| Število barv in barvni gamut | / |
| Nastavljivost zaslona | Vrtljivost: ±360°, Nagib: od –4 do +20°, Obračanje: 90° |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| Barva | črna |
| Energijski razred | A, poraba energije med delovanjem 22 W, v pripravljenosti: 0,34 W |
| Mere (Š x V x G) | 55,73 x 49,26 x 20,64 cm |
| Mere brez stojala | 55,73 x 34,12 x 5,5 cm |
| Teža | 5,72 kg |
| Dodatne informacije | / |
| Priloženo | kabla: HDMI, napajalni |
| Garancija v mesecih | 36 |
Kupi skupaj:
Monitor Gaming HP 25x 62,23 cm (24,5'') FHD TN FreeSync 144Hz (3WL50AA)
219,89 €
Vsi izdelki skupaj
224,64 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Ta izdelek
Monitor LENOVO Legion 25-10 62,23cm (24,5") FHD IPS 320Hz DP/HDMI HDR10 gaming
151,84 €
62,23 cm (24,5")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Podoben izdelek
497,30 €
62,2 cm (24,5")
1920 x 1080 (FHD)
TN
Da
Ne
Ne
Ne
Podoben izdelek
662,20 €
61,10 cm (24,1")
1920 x 1080 (FHD)
TN
Da
Ne
Ne
Ne
Podoben izdelek
158,16 €
62,23 cm (24,5")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
