Več podobnih: Monitorji Dell
Več podobnih: Monitorji Dell
Monitor Dell UltraSharp U2715H 27 QHD AH-IPS
394,41 €
Cena brez DDV: 323,29 €
36 x 13,63 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Monitor Dell UltraSharp U2715H ima odlično IPS matriko z neodsevnim premazom in LED osvetlitvijo. Omogoča vam nastavljanje po višini, nagibanje, pivot... S tankim robom je idealna izbira za uporabo več monitorjev drug ob drugem. Ponuja izjemno sliko pri gledanju posnetkov, slik, grafik in videov z ekstremno podrobnostjo, realističnimi barvami in gladkim gibanjem. Odlika so izjemno natančne barve v skladu z industrijskimi standardi. Vgrajeni so 4 USB 3.0 hitri vhodi, kamor lahko priklopite kamere, fotoaparate ali USB ključke...
Tehnične podrobnosti
| Proizvajalčeva koda | 210-ADSO |
| EAN koda | 5397063620876 |
| Proizvajalec | DELL |
| Ločljivost: | 2560x1440 @ 60 Hz |
| Diagonala zaslona: | 68,5cm (27") |
| Tip matrike: | AH-IPS neodsevni (antiglare- premaz 3H), 99% sRGB |
| Velikost točke: | 0,2331 mm |
| Kontrast: | 1000:1 dinamični: 2.000.000:1 |
| Svetilnost: | 350 cd/m2 |
| Vidni kot: | 178° / 178° |
| Odzivni čas: | 8 ms |
| Priklop kartice/adapterja: | 2x HDMI (MHL), 1x Mini DisplayPort, 1x DisplayPort (version 1.2), 1x DisplayPort izhod (MST) |
| Vgrajeni zvočniki: | podpora za Dell Soundbar AC511 |
| Prilagodljivost | nastavljivost po višini, nagib, zasuk, pivot |
| Poraba energije: | 36W običajno, do 1W v varčevanju |
| Napajalnik: | notranji |
| Dodatno: | 5 x USB 3.0 (1 s polnjenjem baterij) |
| Barva: | srebrno/črna |
| Masa: | 4,91 kg |
| Dimenzije: | 409,9mm ~ 524,9 mm x 612,7 mm x 205,0 mm |
| Vsebina paketa: | DELL Ultrasharp U2715H, napajalni kabel, DisplayPort kabel (Mini-DP na DP), USB 3.0 kabel |
| Garancija | 36 mesecev |
Kupi skupaj:
Monitor Dell UltraSharp U2715H 27 QHD AH-IPS
394,41 €
Vsi izdelki skupaj
399,16 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Ta izdelek
Monitor Asus ProArt PA278CFRV 68,58 cm (27"), 2560 x 1440 (WQHD), IPS 100Hz, HDR400, HDMI, 2xDisplayPort, USB-C 96W, DP Alt, PD, zvočniki
393,34 €
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
IPS
Da
Da
Ne
Ne
Podoben izdelek
137,04 €
68,58 cm (27")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Podoben izdelek
249,59 €
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Podoben izdelek
151,29 €
68,58 cm (27")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana