Več podobnih: Monitorji Dell
Več podobnih: Monitorji Dell
Monitor Dell U3011 76 cm 2560X1600
1.179,36 €
Cena brez DDV: 966,69 €
36 x 39,9 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Monitor je že tovarniško kalibriran, odlikuje ga odlična reprodukcija barv, široki vidni koti, ergonomičnost in prilagodljivost... Vgrajeni so čitalec kartic ter 4 USB 2.0 priključki. Prikazuje več kot milijardo barv in je kompatibilen z industrijskimi standardi (npr. Adobe RGB), tako da je odlična izbira v profesionalnih CAD/CAM okoljih kot tudi igrah, filmih...
Tehnične podrobnosti
| diagonala zaslona: | 75.6 cm (30") |
| Optimalna ločljivost: | 2560x1600 pri 60 Hz |
| Odzivni čas: | 7 ms |
| Kontrast: | dinamični: 100000:1 statični 1000:1 |
| Svetilnost: | 370 cd/m2 |
| Vidni kot (H/V): | 178° / 178° |
| Velikost točke: | 0.2505mmmm |
| Priklop: | 2x HDMI 2x DVI 1x DP 1x VGA |
| Vgrajeni zvočniki: | Ne, podpora za Dell Soundbar |
| Poraba energije: | do 110W med delovanjem, do 2W v mirovanju |
| Barva: | črna |
| Masa: | 15,3 kg |
| Dimenzije: | 481.3 mm (min) ~ 571.3 mm (max) x 694.5 mm x 211.3 mm |
| <b>Garancija:</b> | 36 mesecev |
| Dodatno: | 4x USB 7v1 čitalec kartic priklop za Dell Soundbar |
| Proizvajalec | Dell |
| Tip matrike: | IPS |
| Prilagodljivost | nastavljanje po višini, nagib, zasuk |
| TV Tuner | Ne |
Kupi skupaj:
Monitor Dell U3011 76 cm 2560X1600
1.179,36 €
Vsi izdelki skupaj
1.184,11 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Ta izdelek
Prenosni monitor 23.8'' (60 cm) FullHD IPS, 75Hz, HDMI, USB-C, zvočniki, ASUS ZenScreen MB249C
334,72 €
60,45 cm (23,8")
Podoben izdelek
328,20 €
60,45 cm (23,8")
Podoben izdelek
610,67 €
60,45 cm (23,8")
Podoben izdelek
359,02 €
60,45 cm (23,8")
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana