Več podobnih: Monitorji Dell
Več podobnih: Monitorji Dell
Monitor DELL P2719HC 27
276,92 €
Cena brez DDV: 226,98 €
24 x 13,91 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Optimizirajte vaš delovni prostor s tem 27-paličnim monitorjem z USB-C povezljivostjo in obilo funkcijami za povečanje produktivnosti. Odpravite nered na vaši mizi s priloženim kablom USB-C, eno samo kabelsko rešitvijo, ki prenaša moč, podatke, video in avdio.
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Ločljivost | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Ločljivost dodatno | 16 : 9 razmerje |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Nastavljiv po višini dodatno | do 130 mm |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Poslovni |
| Priključki | 1x HDMI, 1x DP(in) , 1x DP(out) , 1x USB Type-C (napajanje do 65W), |
| Priključki dodatno | 2x USB 3.0 ob strani, 2x USB 2.0 na dnu |
| Tip matrike | IPS, nebleščeč |
| Svetilnost | 300 cd/m2 |
| Kontrast | 1000 : 1 (statični) |
| Odzivni čas | 5 ms |
| Velikost pike | 0.311 mm x 0.311 mm |
| Vidni kot | 178° vertikalno/ 178° horizontalno |
| Hitrost osveževanja | 60 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 16.7 MIO, 72% (CIE1931) |
| Nastavljivost zaslona | nagib -5° to +21°, vodoravni zasuk 45° (swivel), obračanje za 90° (pivot) v smeri urinega kazalca |
| VESA standard | 100 mm x 100 mm |
| Barva | črna |
| Energijski razred | C |
| Mere (Š x V x G) | 609.9 mm x 394.3 mm ~524.3 mm x 185.0 mm |
| Mere brez stojala | 609.9 mm x 363.0 mm x 42.8 mm |
| Teža | 7.15 kg (brez stojala 4.67 kg) |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR 5.1, EPEAT Gold, TCO Certified Displays, RoHS Compliant |
| Priloženo | DP kabel, USB Type-C kabel, napajalni kabel |
| Garancija v mesecih | 3 leta |
Kupi skupaj:
Monitor DELL P2719HC 27
276,92 €
Vsi izdelki skupaj
281,67 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Hitrost osveževanja (Hz)
Ta izdelek
Prenosni monitor 14" (35 cm) FullHD IPS 60Hz, mHDMI, USB-C, zvočniki, ARZOPA A1S
100,39 €
35,6 cm (14)
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Da
Ne
Ne
10
220
60
Podoben izdelek
107,08 €
39,6 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Da
Ne
Ne
/
300
60
Podoben izdelek
174,06 €
43,92 cm (17,3")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Da
Ne
Ne
/
300
60
Podoben izdelek
100,39 €
39,6 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Da
Ne
Ne
/
300
60
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana