Monitor Asus TUF Gaming VG32AQL1A 80 cm (32-palčni), QHD, IPS, 2560 x 1440, 16:9, 350 cd/m², 170 Hz, Adaptive-Sync, HDR
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Monitorji Asus
Več podobnih: Monitorji Asus
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 51843487
S točkami zvestobe do popustov: 64 točk.
Doživite neverjetno gladko igranje z ultra hitrim osveževalnim razmerjem 170 Hz na monitorju Asus TUF Gaming VG32AQL1A!
Naj vas navduši izjemna hitrost osveževanja 170 Hz, ki v navezi z Adaptive-Sync tehnologijo (podpora AMD FreeSync™ ter NVIDIA G-Sync™ compatible) ter odzivnim časom poskrbi za povsem gladko prikazovanje slike tudi v najzahtevnejših akcijskih igrah. Pozabite na trganje slike in zakasnitve!
  • diagonala zaslona: 80 cm (32-palcev)
  • ločljivost: 2560 x 1440 (QHD)
  • tehnologija: IPS (širši vidni koti, natančne barve)
  • svetilnost: 350 cd/m²
  • osveževanje: do 170 Hz
  • podpora: HDR
  • priključki: HDMI, DisplayPort, izhod za slušalke
Komu je namenjen? Monitor Asus TUF Gaming VG32AQL1A je idealen za:
  • Strastne igričarje, ki iščejo popolno izkušnjo brez zakasnitev in trganja slike.
  • Uporabnike, ki želijo večjo produktivnost z več odprtimi okni naenkrat.
Specifikacije:
Slika format 16:9
  Tehnologija LED-luč
  Tehnologija panelov IPS
  Funkcije QHD/WQHD, pripravljen za HDR
  svetlost 350 cd/m²
  hitrost osveževanja 170 Hz
  Kot gledanja (10:1) Vodoravno 178°
    Navpično 178°
  Razmak med slikovnimi pikami Vodoravno 0,273 mm
    Navpično 0,273 mm
  Barve 16,7 milijona
  Reakcijski čas MPRT 1 ms
  kontrast Dinamično 100.000.000 :1
    Statično 1.000:1
pogostost Navpično 48–144 Hz
  Vodoravno 30–223 kHz
ergonomija tip Vrtljivo, nagibno, nastavljivo po višini
  Vrtljivo 10° levo, 10° desno
  Nagibno -5° naprej, 20° nazaj
  Nastavljiva višina 90 mm
Napajalnik Eko-izklop 0,3 vata
Govornik Številka 2
  Skupna zmogljivost 4 vati
Standardi videoposnetek DCI-P3 (99 %)
Stenski nosilec Združljivo z VESA (100 x 100 mm)
  Adaptivna sinhronizacija, AMD FreeSync, Kensington ključavnica, združljivo z NVIDIA G-Sync
  Standard VESA DisplayHDR DisplayHDR 400
Dodatki Na voljo Napajalni kabel, kabel DisplayPort, kabel HDMI, kabel USB-A na USB-B
Dimenzije Širina: 71,6 cm x Višina: 56,5 cm x Globina/dolžina: 24 cm
Teža 6,2 kg
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
ASUS Computer GmbH ASUS Computer GmbH | Harkortstraße 21 - 23 | 40880 Ratingen | Germany NL
servicecenter_emea@asus.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
KVM stikalo
Tovarniška kalibracija
MS Teams/Zoom certifikat
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Monitor Samsung G55C Odyssey G5, 32'', VA, 16:9, 2560x1440, HDMI, DP LS32CG552EUXEN
4,87 (15 ocen)
Gaming monitor
81,28 cm (32")
2560 x 1440 (WQHD)
VA
Da
Ne
Ne
16:9
1
165
/
/
2 leti
Standardna uporaba
81,28 cm (32")
2560 x 1440 (WQHD)
IPS
Da
16:9
4
75
2 leti
Gaming monitor
68,58 cm (27")
IPS
1
170
3 leta
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
81,28 cm (32")