Monitor Asus TUF Gaming VG27AQA1A 68,58 cm (27), 2560x1440 QHD, IPS, 300 cd/m2, 16:9, 170 Hz, 1 ms, črna (90LM05Z0-B05370)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,93 (14 ocen)
Več podobnih: Monitorji Asus
Več podobnih: Monitorji Asus
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 6monasu050
S točkami zvestobe do popustov: 19 točk.
ZASNOVAN ZA IGRO
170Hz OSVEŽEVANJE
TUF Gaming monitor poskrbi za odlično sliko iz vseh zornih kotov. S hitrostjo osveževanja do 170 Hz, zmanjša zamik in zamegljenost gibanja in zagotovi prednost v prvoosebnih, dirkalnih, strateških in športnih igrah. Hitrost osveževanja omogoča igranje pri najvišjih grafičnih nastavitvah in omogoča hiter odziv na dogajanje na zaslonu.
GAMING FUNKCIJE
ENOSTAVNA POVEZLJIVOST
Monitor omogoča enostavno povezavo z dvema HDMI 2.0 ali enim DisplayPort vhodom. Omogoča tudi priklop zvočnikov ali slušalk na 3.5 mm avdio vhod, vgrajena pa ima tudi 2x 2W zvočnika. Stojalo omogoča prilagoditev naklona, ki pripomore k ergonomskemu zornemu kotu. Kompatibilen je tudi z VESA nosilci 100 x 100 mm.
Ostale lastnosti
  • 27" WQHD monitor s 170Hz osveževanje za igranje iger in multimedijo
  • VA panel z odzivnim časom 1 ms za gladko grafiko
  • HDR10 za prikaz bolj kontrastne grafike z živimi barvami
  • ASUS ELMB Sync tehnologija za preprečevanje trganja in ostro grafiko
  • Stojalo omogoča spreminjanje naklona
  • Vhodi: 2x HDMI 2.0, 1x DisplayPort 1.2, 3.5 mm avdio
  • Omogoča namestitev na VESA nosilec 100 x 100 mm
  • Dimenzije s stojalom: 61,52 x 45,49 x 21,35 cm
  • Masa brez stojala: 5,9 kg; s stojalom: 6,8 kg
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
ASUS Computer GmbH ASUS Computer GmbH | Harkortstraße 21 - 23 | 40880 Ratingen | Germany NL
servicecenter_emea@asus.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,93 na podlagi 14 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Monitor Fujitsu P2711 TE 68,58 cm (27") , 2560x1440 (QHD), 16:9 QHD IPS 5ms HDMI DP USB-C zvočnik siv
4,80 (15 ocen)
Poslovni monitor
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
IPS
Da
Ne
Ne
16:9
5
Da
60
2 leti
Gaming monitor
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
VA
16:9
1
180
3 leta
Poslovni monitor
68,58 cm (27")
IPS
5
60
3 leta
Standardna uporaba
68,58 cm (27")