Monitor LG 38WR85QC-W, 38, IPS, 21 : 9, 3840 x 1600, 144 Hz, 2 x HDMI, DP, USB-C (38WR85QC-W)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
LG 38WR85QC-W – ultravpogljiv 38" monitor z izjemno ločljivostjo za napredne uporabnike
Zasnovan za poslovne uporabnike, gamerje in zahtevne potrošnike, ki potrebujejo širok zaslon in visoko zmogljivost.- Velik 95,25 cm (38") ukrivljen IPS zaslon za večjo produktivnost
- Ločljivost 3840 x 1600 (WQHD+) za izjemno ostro sliko
- Razmerje stranic 21 : 9 omogoča večopravilnost brez težav
- 144 Hz osveževanje za gladko prikazovanje slike
- Povezljivost: 2 x HDMI, DP, USB-C za fleksibilno uporabo
zaslon: 95,29 cm (37,5") ukrivljen
ukrivljenost: 2300R
ločljivost: 3840 x 1600 (QHD+)
vrsta zaslona: Nano IPS
priklop: HDMI 2x, Display Port, USB Type-C (90W), USB Hub, izhod za slušalke
odzivni čas: 1 ms (GtG)
svetilnost: 450 cd/m2
vidni kot: 178/178 stopinj
osveževanje: 144 Hz
stojalo: nastavljivo po višini, pregibno, vrtljivo
tehnologija: AMD FreeSync™ Premium Pro, združljiv z NVIDIA G-SYNC, DisplayHDR™ 600
Pogled uporabnika
Monitor LG 38WR85QC-W z izjemno širokim 38-palčnim zaslonom in formatom 21 : 9 je odlično prilagojen tako poslovnim uporabnikom kot naprednim gamerjem ter zahtevnim vsakodnevnim uporabnikom. Poslovni uporabniki cenijo izjemno delovno površino za večopravilnost, urejanje preglednic ali delo z grafiko, kar omogoča lažje upravljanje več oken hkrati. Igralci se navdušujejo nad visoko ločljivostjo 3840 x 1600 in hitrostjo osveževanja 144 Hz, ki zagotavljata tekoče prikaze brez zamikov, idealno za dinamične igre.
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali široki format (21 : 9) omogoča učinkovitejše delo z več odprtimi okni?
Kakšna je prednost priključka USB-C na tem monitorju?
Je ta monitor primeren za grafično delo in obdelavo fotografij?
Kako izbrati pravilno velikost monitorja za svoje potrebe?
Ali je monitor 38WR85QC-W primeren za igranje iger z visoko hitrostjo osveževanja?
Monitor LG 38WR85QC-W s frekvenco 144 Hz omogoča izjemno tekoče prikaze in hitro odzivnost, zato je odlična izbira tudi za napredne igralce računalniških iger.