Monitor LG 27MD5KL-B, IPS, 68,58 cm (27), 5120 x 2880 (5K)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,40 (5 ocen)
Več podobnih: Monitorji LG
Več podobnih: Monitorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: pa111535
S točkami zvestobe do popustov: 98 točk.
  • priključek USB-C, podpora za polnjenje naprav (do 65 W);
  • svetilnost 500 nit;
  • prilagodljiva višina (11 cm);
  • možnost nagiba zaslona (od –5° do 25°);
  • podpora za stensko montažo (VESA: 100 mm x 100 mm);
  • integrirana kamera in mikrofon ter
  • vgrajeni stereo zvočniki
Monitor s kamero, mikrofonom in zvočniki LG UltraFine 27MD5KL-B je izdelan v črni barvi, njegove dimenzije pa so 625,5 mm x 239,9 mm x 464,4 mm (vključno s stojalom).
Optimizirana barvna zmogljivost za Mac
Bogatejša barva, boljša svetlost
Optimized Color Performance for Mac1
Zmogljiva in vsestranska vrata
Monitor LG 27MD5KL-B lahko po zaslugi priključka Thunderbolt™ 3 hkrati prenaša video 5K, zvok in podatke ter polni napravo do 94 W. Vse to z eno samo povezavo. Ta zmogljiva vrata so popolnoma združljiva z Macom, ki podpira Thunderbolt™ 3, Macom, ki podpira USB Type-C™, in s tabličnim računalnikom iPad Pro.
Brezšivna integracija z macOS
Clear Visuals and Live Sound1
Jasne slike in zvok v živo
A Flexible Workstation1
Prilagodljiva delovna postaja
Zaslon
Diagonala zaslona: 68,6 cm (27 palcev)
Ločljivost zaslona: 5120 x 2880 slikovnih pik
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Tehnologija zaslona: LED
Zaslon na dotik: Ne
Vrsta HD: 5K Ultra HD
Vrsta plošče: IPS
Oblika zaslona: Ploščat
Kontrastno razmerje: 1100:1
Največja frekvenca osveževanja: 60 Hz
Število barv zaslona: 1,073 milijarde barv
Vrsta osvetlitve ozadja: W-LED
Svetlost (tipična): 500 cd/m²
Odzivni čas: 14ms
Površina zaslona: mat
Podprte grafične ločljivosti: 5120 x 2880
Podprti video načini: 1080p, 1440p, 2160p, 2880p
Razmerje stranic: 4:3, 16:9
Vidni kot, vodoravno: 178°
Vidni kot, navpično: 178°
Razmak pikslov: 0,11685 x 0,11685 mm
Gostota slikovnih pik: 218 ppi
Horizontalno območje skeniranja: 30 - 178 kHz
Navpično območje skeniranja: 48 - 60 Hz
Barvna lestvica: 99 %
Storitve
NVIDIA G-SYNC: Ne
AMD FreeSync: Ne
Večpredstavnost
Vgrajeni zvočniki: Da
Integrirana kamera: Da
Število govorcev: 2
RMS moč: 10W
Vgrajen mikrofon: Da
Oblikovanje
Pozicioniranje na trgu: Posel
Barva izdelka: Črna
Sprednji okvir: črn
Barva stopala: črna
povezave in vmesniki
Vgrajeno zvezdišče USB: Da
HDMI: Ne
Izhod za slušalke: št
Vrsta vrat USB navzgor: USB Type-C
Število priključkov tipa USB-C navzdol: 2
DVI priključek: št
Število vrat Thunderbolt 3: 1
Avdio priključki: št
Vhodna moč: Da
ergonomija
Nosilec VESA: Da
Reža za kabelsko ključavnico: Da
Nastavitev višine: Da
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 * 100 mm
Vrsta reže za kabelsko ključavnico: Kensington
Nastavitev višine: 11 cm
nagibno: da
Razpon kota nagiba: -5 - 25°
Prikaz na zaslonu (OSD): Da
Število jezikov OSD: 15
LED indikatorji: Da
uspešnost
Razred energijske učinkovitosti (SDR): G
Poraba energije (SDR) na 1.000 ur: 32 kWh
AC vhodna napetost: 100-240V
AC vhodna frekvenca: 50/60 Hz
Lestvica energetske učinkovitosti: A do G
pogoji delovanja
Delovna temperatura: 0 - 40 °C
Temperaturno območje skladiščenja: -20 - 60 °C
Delovna relativna vlažnost: 0 - 80%
Vlažnost skladiščenja: 0 - 85%
obseg dobave
Priloženo stojalo: Da
Priloženi kabli: Thunderbolt, USB Type-C
teža in dimenzije
Širina naprave (vključno z nogo): 625,5 mm
Globina naprave (vključno s stojalom): 239,9 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 464,4 mm
Teža (s stojalom): 8,5 kg
Širina (brez stojala): 62,6 cm
Globina (brez stojala): 5,38 cm
Višina (brez stojala): 37,5 cm
Teža (brez stojala): 6,4 kg
podatki o embalaži
Širina embalaže: 743 mm
Globina pakiranja: 315 mm
Višina pakiranja: 573 mm
Teža paketa: 13,5 kg
Vrsta pakiranja: škatla
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
LG Electronics Deutschland GmbH Alfred Herrhausen Allee 65760 DE
eprelpublic@lge.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,40 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Monitor Apple Studio Display - Standard glass, stojalo z nastavljivim nagibom in višino
4,80 (5 ocen)
Poslovni monitor
68,58 cm (27")
5120 x 2880 (5K)
IPS
Ne
Da
/
/
16:9
Ne
5
120
Da
1 leto
Poslovni monitor
68,58 cm (27")
5120 x 2880 (5K)
IPS
16:9
5
120
1 leto
68,58 cm (27")
68,58 cm (27")