Monitor LG 45GS95QE-B 114,3 cm (45), 3440 x 1440 (WHQHD), OLED, 275 cd/m2, 0,03ms, 240Hz
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,75 (4 ocen)
Več podobnih: Monitorji LG
Več podobnih: Monitorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 9821232089
S točkami zvestobe do popustov: 117 točk.
LG 45GS95QE-B – izjemna OLED izkušnja za najzahtevnejše uporabnike
  • OLED panel s popolnim kontrastom in živimi barvami
  • Ukrivljen ultraširok zaslon velikosti 45" za maksimalno produktivnost in poglobljeno igranje
  • Bliskovita hitrost osveževanja 240 Hz in odzivni čas 0,03 ms
  • Visoka ločljivost 3440 x 1440 (UWQHD) za več prostora na zaslonu
  • Optimizirano za profesionalce in zahtevne gamerje
zaslon
Diagonala zaslona: 114,3 cm (45")
Ločljivost zaslona: 3440 x 1440 slikovnih pik
Vrsta HD: Wide Quad HD
Izvorno razmerje stranic: 21:9
Tehnologija zaslona: OLED
Svetlost (tipična): 275 cd/m²
Odzivni čas: 0,03 ms
Funkcija: Zaslon proti bleščanju
Oblika zaslona: ukrivljen
Kontrastno razmerje: 1500000:1
Največja frekvenca osveževanja: 240 Hz
Vidni kot, vodoravno: 178°
Vidni kot, navpično: 178°
Število barv zaslona: 1,07 milijarde barv
Razmak slikovnih pik: 0,303 x 0,303 mm
Diagonala zaslona (cm): 114,3 cm
Funkcija: Podpora za video visokega dinamičnega razpona (HDR).
Standard barvnega prostora: DCI-P3
Barvna lestvica: 98,5%
Storitve
Funkcija: NVIDIA G-SYNC
Vrsta NVIDIA G-SYNC: G-SYNC
Funkcija: AMD FreeSync
Vrsta AMD FreeSync: FreeSync Premium Pro
Funkcija: Igralni način
Pametni načini: varčevanje z energijo
večpredstavnost
Vgrajen avdio dekoder: DTS Headphone:X
oblikovanje
Pozicioniranje na trgu: igre na srečo
Barva izdelka: Črna
Lastnosti: Osvetljeno stojalo
Barva stopala: črna
Povezave in vmesniki
Funkcija: Integrirano zvezdišče USB
Število rež navzgor: 1
Število spodnjih rež USB-A: 2
Funkcija: HDMI
Število vrat HDMI: 2
Različica HDMI: 2.1
Število priključkov DisplayPort: 1
Funkcija: Izhod za slušalke
Izhodi za slušalke: 1
ergonomija
Funkcija: nosilec VESA
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 x 100 mm
Funkcija: nastavitev višine
Nastavljiva višina (maks.): 11 cm
Nepremičnina: Pivot
Lastnost: Vrtljiva
Območje kota zasuka: -10 - 10°
Funkcija: nastavitev naklona
Razpon kota nagiba: -5 - 15°
energije
Razred energijske učinkovitosti (SDR): F
Razred energijske učinkovitosti (HDR): E
Poraba energije (SDR) na 1.000 ur: 46 kWh
Poraba energije (HDR) na 1.000 ur: 39 kWh
Poraba energije (maks.): 0,5 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,3 W
AC vhodna napetost: 100 - 240 V
AC vhodna frekvenca: 50/60 Hz
Vrsta napajanja: Zunanji
Lestvica energetske učinkovitosti: A do G
Evropski register proizvodov za označevanje z energijskimi nalepkami (EPREL) koda: 1950393
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 927,1 mm
Vrsta embalaže: Škatla
Obseg dobave
Funkcija: priloženo stojalo
Priloženi kabli: DisplayPort, HDMI, Power, USB
Funkcija: priložen napajalnik
Funkcija: Priložen daljinski upravljalnik
Druge funkcije
Država izvora: Kitajska
Tehnologije, specifične za znamko: Black Stabilizer, Crosshair, DAS Mode
Funkcija: števec FPS
Garancijska doba: 2 leti
Besedilo je strojno prevedeno.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je ta monitor primeren za profesionalno uporabo in igranje iger?
Da, zahvaljujoč visoki frekvenci osveževanja 240Hz, hitremu odzivnemu času 0,03ms in OLED tehnologiji omogoča izjemno izkušnjo tako pri igranju iger kot zahtevni profesionalni uporabi, kot sta video montaža in CAD.
Kateri grafični izhodi so na voljo in ali je monitor kompatibilen z vsemi sodobnimi računalniki?
Kakšna je razlika med ukrivljenim in ravnim monitorjem za večopravilnost?
Kako je s prilagoditvijo višine in naklona tega monitorja?
Ali je priporočljivo uporabiti dva taka monitorja za še večjo učinkovitost?
Opis posodobljen: oktober 2025
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
LG Electronics Deutschland GmbH Alfred Herrhausen Allee 65760 DE
eprelpublic@lge.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,75 na podlagi 4 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
KVM stikalo
Tovarniška kalibracija
MS Teams/Zoom certifikat
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Monitor Samsung Odyssey OLED G8 G85SD Ultra WQHD, 86,36 cm (34,0"), 86,36 cm (34,0"), OLED, 21:9, 175Hz, DP, HDMI, SMART LS34DG850SUXDU
4,86 (14 ocen)
Gaming monitor
86,36 cm (34,0")
3440 x 1440 (UWQHD)
OLED
Da
Ne
Ne
21:9
0,1
175
Da
3 leta
Gaming monitor
113,03cm (44.5")
3440 x 1440 (UWQHD)
OLED
21:9
0,03
240
2 leti
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
86,36 cm (34,0")