star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Monitorji LG
Več podobnih: Monitorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
nakup tudi brez registracije
Nižajmo ogljični odtis z združevanjem pošiljk.
Šifra izdelka: 9821231642
S točkami zvestobe do popustov: 135 točk.
LG OLED 39GS95QE-B UltraGear – ukrivljen širok zaslon za potopno igranje
  • Obsežen 39-palčni ukrivljen OLED zaslon za popolno vidno polje
  • Visoka ločljivost 3440 x 1440 za ostro in podrobno sliko
  • Različni priključki (2x HDMI, DP, USB) za široko povezljivost
  • Razmerje 21:9 omogoča učinkovito večopravilnost in igralni užitek
  • Primeren za igre, večpredstavnost in napredno delo
Zaslon
Diagonala zaslona: 99,1 cm (39")
Ločljivost zaslona: 3440 x 1440 slikovnih pik
Vrsta HD-ja: Širokokotni štirikolesni HD
Izvorno razmerje stranic: 21:9
Tehnologija zaslona: OLED
Svetlost (tipična): 275 cd/m²
Odzivni čas: 0,03 ms
Značilnost: Zaslon z zaščito proti bleščanju
Oblika zaslona: Ukrivljena
Kontrastno razmerje: 1500000:1
Največja hitrost osveževanja: 240 Hz
Kot gledanja, vodoravno: 178°
Kot gledanja, navpično: 178°
Število barv na zaslonu: 1,07 milijarde barv
Razmak med slikovnimi pikami: 0,231 x 0,231 mm
Diagonala zaslona (cm): 99,1 cm
Funkcija: Podpora za video z visokim dinamičnim razponom (HDR)
Standard barvnega prostora: DCI-P3
Barvna lestvica: 98,5 %
Storitve
Funkcija: NVIDIA G-SYNC
Vrsta NVIDIA G-SYNC: G-SYNC
Funkcija: AMD FreeSync
Vrsta AMD FreeSync: FreeSync Premium Pro
Funkcija: Igralni način
Pametni načini: Varčevanje z energijo
multimedija
Vgrajen avdio dekoder: DTS Headphone:X
oblikovanje
Tržno pozicioniranje: Igre
Barva izdelka: Črna
Značilnost: Osvetljeno stojalo
Barva stopala: črna
Povezave in vmesniki
Značilnost: Vgrajeno USB vozlišče
Število rež za prenos podatkov navzgor: 1
Število rež USB-A za prenos v smeri navzdol: 2
Značilnost: HDMI
Število HDMI vhodov: 2
Različica HDMI: 2.1
Število priključkov DisplayPort: 1
Značilnost: Izhod za slušalke
Izhodi za slušalke: 1
ergonomija
Značilnost: VESA nosilec
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 x 100 mm
Značilnost: Nastavitev višine
Nastavljiva višina (maks.): 11 cm
Lastnost: Pivot
Značilnost: Vrtljivo
Območje kota vrtenja: -10 - 10°
Značilnost: Nastavitev nagiba
Območje kota nagiba: -5 - 15°
energija
Razred energijske učinkovitosti (SDR): F
Razred energijske učinkovitosti (HDR): F
Poraba energije (SDR) na 1000 ur: 38 kWh
Poraba energije (HDR) na 1000 ur: 38 kWh
Poraba energije (maks.): 0,5 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,3 W
Vhodna izmenična napetost: 100–240 V
Vhodna frekvenca izmeničnega toka: 50/60 Hz
Vrsta napajanja: Zunanje
Lestvica energetske učinkovitosti: od A do G
Koda Evropskega registra izdelkov za označevanje z energetsko učinkovitostjo (EPREL): 1883967
Teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 889 mm
Globina naprave (vključno s stojalom): 309,8 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 612,1 mm
Teža (vključno s stojalom): 10,4 kg
Širina (brez stojala): 889 mm
Globina (brez stojala): 198,1 mm
Višina (brez stojala): 403,8 mm
Teža (brez stojala): 6,99 kg
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 985,5 mm
Globina embalaže: 551,1 mm
Višina embalaže: 337,8 mm
Teža paketa: 16 kg
Vrsta embalaže: Škatla
Obseg dobave
Značilnost: Stojalo vključeno
Priloženi kabli: DisplayPort, HDMI, napajalni, USB
Značilnost: Priložen napajalnik
Značilnost: Daljinski upravljalnik je priložen
Druge funkcije
Država izvora: Kitajska
Tehnologije, specifične za znamko: stabilizator črne barve, križec, način DAS
Funkcija: Števec FPS
Garancijska doba: 2 leti
Enaa povzetek
Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je ukrivljenost tega monitorja moteča pri vsakodnevni uporabi?
Kako varen je OLED panel za daljšo uporabo pri pisanju in branju?
Kaj potrebujem za optimalno povezavo UltraGear monitorja z računalnikom?
Kako se 39-palčni ultrawide monitor obnese v primerjavi z uporabo dveh manjših monitorjev?
Je ta monitor primeren tudi za profesionalno barvno urejanje fotografij in videa?
Opis posodobljen: april 2026
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
LG Electronics Deutschland GmbH Alfred Herrhausen Allee 65760 DE
eprelpublic@lge.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Podobne akcije
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
KVM stikalo
Tovarniška kalibracija
MS Teams/Zoom certifikat
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Monitor LG OLED 39GS95QE-B UltraGear™, ukrivljen, 99 cm (39"), 3440 x 1440, 2 x HDMI, DP, USB (39GS95QE-B.AEU) 9821231642
4,80 (5 ocen)
Gaming monitor
99 cm (39")
3440 x 1440 (UWQHD)
OLED
Da
Ne
Ne
21:9
Da
0,03
240
2 leti
Gaming monitor
/
3440 x 1440 (UWQHD)
OLED
21:9
0,03
240
1 leto
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
99 cm (39")
/
1 leto
99 cm (39")
Da, 90W