star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Monitorji LG
Več podobnih: Monitorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 98136255
S točkami zvestobe do popustov: 39 točk.
LG UltraGear 34GP63AP-B – izjemno širok ukrivljen monitor za vrhunsko igranje in delo
  • Ultra Wide 21:9 format izboljša preglednost v igrah in pri delu
  • Ukrivljen VA panel za poglobljeno vizualno izkušnjo
  • Ločljivost 3440 x 1440 (UWQHD) za ostro sliko in več prostora
  • Odzivni čas 1 ms za brezhibno hitro dogajanje
  • Več priključkov (HDMI, DP, USB) za maksimalno povezljivost
Več prostora za igranje
Gibanje tekoče igre
Visoka hitrost 160 Hz omogoča igralcem, da hitro vidijo naslednjo sliko, in zagotavlja gladek prikaz slike. Igralci se lahko hitro odzovejo na nasprotnike in zlahka ciljajo na tarčo.
Neverjetno hitro vas pripelje do zmage
Jasneje, bolj gladko in hitreje
Občutite pravo bitko zahvaljujoč pravim barvam
Poglobljena igralna izkušnja
Tanek, šik in privlačen
Odziv na nasprotnike v trenutku
Bodite prvi, ki napadete v temi
Boljše ciljanje
Merilna točka je pritrjena na sredini, da se poveča natančnost streljanja.
Zaslon
Diagonala zaslona: 86,4 cm (34")
Ločljivost zaslona: 3440 x 1440 slikovnih pik
Vrsta HD: Quad HD
Izvorno razmerje stranic: 21:9
Tehnologija zaslona: LCD
Vrsta plošče: VA
Svetlost (vrh): 300 cd/m²
Svetlost (tipična): 240 cd/m²
Odzivni čas: 1 ms
Površina zaslona: mat
Oblika zaslona: ukrivljen
Največja frekvenca osveževanja: 160 Hz
Število barv zaslona: 16,78 milijona barv
Odzivni čas (hiter): 1 ms
večpredstavnost
Funkcija: Vgrajeni zvočniki
oblikovanje
Pozicioniranje na trgu: igre na srečo
Barva izdelka: črna, rdeča
Povezave in vmesniki
Funkcija: HDMI
Število vrat HDMI: 2
ergonomija
Funkcija: nosilec VESA
Funkcija: nastavitev višine
energije
Razred energijske učinkovitosti (SDR): G
Razred energijske učinkovitosti (HDR): G
Poraba energije (SDR) na 1.000 ur: 32 kWh
Poraba energije (HDR) na 1000 ur: 47 kWh
Poraba energije (standardno delovanje): 42 W
Poraba energije (pripravljenost): 0,3 W
Poraba energije (maks.): 45 W
Poraba energije (povprečje): 42 W
Poraba energije (izklopljeno): 0 W
Poraba energije (PowerSave): 0,3 W
Lestvica energetske učinkovitosti: A do G
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je ta monitor primeren za hkratno delo z več programi?
Kako se monitor obnese pri hitrih igrah in e-športu?
Kakšna je razlika med tem ukrivljenim modelom in klasičnimi ravnimi monitorji?
Ali lahko ta monitor uporabljam tudi za profesionalno grafično delo?
Kako prilagodim višino ali naklon tega monitorja?
Opis posodobljen: oktober 2025
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
LG Electronics Deutschland GmbH Alfred Herrhausen Allee 65760 DE
eprelpublic@lge.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
KVM stikalo
Tovarniška kalibracija
MS Teams/Zoom certifikat
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Monitor Samsung S34C500GAU, 86,36 cm (34"), 3440 x 1440 (4K UHD), 300 cd/m2, VA, 21 : 9, 5 ms, 100 Hz, 2 x HDMI, DisplayPort, VESA, UWQHD, črn
4,76 (34 ocen)
Standardna uporaba
86,36 cm (34,0")
3440 x 1440 (UWQHD)
VA
Da
Ne
Ne
21:9
5
100
2 leti
Gaming monitor
86,36 cm (34,0")
2560 x 1440 (WQHD)
VA
Da
21:9
1
144
/
/
2 leti
Gaming monitor
86,36 cm (34,0")
3440 x 1440 (UWQHD)
OLED
0,1
175
3 leta
86,36 cm (34,0")