Monitor LG 32UR500K-B 80 cm (31,5), 3840 x 2160 (4K UHD), VA, 200 cd/m2, 16:9 HDMI DP HDR10, črna
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,86 (14 ocen)
Več podobnih: Monitorji LG
Več podobnih: Monitorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 9821231631
S točkami zvestobe do popustov: 32 točk.
LG 32UR500K-B – 4K UHD monitor za zahtevne uporabnike
Odličen 31,5" monitor z ločljivostjo 3840 x 2160 za kristalno jasno sliko in napredno produktivnost.
  • Velik 80 cm (31,5") zaslon za popolno vidnost
  • 4K UHD (3840 x 2160) prikaz za izjemne podrobnosti
  • VA tehnologija za globlje kontraste in boljšo ostrino
  • Podpora HDR10 za izboljšano barvno izkušnjo
  • HDMI in DP vhoda za široko povezljivost
Obvladane podrobnosti
Funkcije, osredotočene na igre
Poglobljeno igranje iger
AMD FreeSync
Tekoči in hitri gibi
Dinamična sinhronizacija dejanj
Hiter odziv
Črni stabilizator
En korak naprej v temi
Uživajte v vsebinah 4K in HDR
Vizualni sijaj
Nadzor na zaslonu
Optimiziran nadzor
Ergonomska oblika
Preprosto in priročno
Zaslon
Diagonala zaslona: 80 cm (31,5")
Ločljivost zaslona: 3840 x 2160 slikovnih pik
Vrsta HD-ja: 4K Ultra HD
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Tehnologija zaslona: LCD
Vrsta plošče: VA
Svetlost (tipična): 200 cd/m²
Odzivni čas: 4 ms
Oblika zaslona: Ploska
Kontrastno razmerje: 3000:1
Kot gledanja, vodoravno: 178°
Kot gledanja, navpično: 178°
Število barv na zaslonu: 1,07 milijarde barv
Razmak med slikovnimi pikami: 0,06053 x 0,18159 mm
Diagonala zaslona (cm): 80 cm
Funkcija: Podpora za video z visokim dinamičnim razponom (HDR)
Tehnologija visokega dinamičnega razpona (HDR): Visok dinamični razpon 10 (HDR10)
Standard barvnega prostora: DCI-P3
Barvna lestvica: 90 %
Storitve
Funkcija: AMD FreeSync
Vrsta AMD FreeSync: FreeSync
Značilnost: Tehnologija brez utripanja
Pametni načini: Varčevanje z energijo
multimedija
Število zvočnikov: 2
Moč RMS: 10 W
Značilnost: Vgrajeni zvočniki
oblikovanje
Barva izdelka: Črna
Barva stopala: črna
Povezave in vmesniki
Značilnost: HDMI
Število HDMI vhodov: 2
Število priključkov DisplayPort: 1
Različica DisplayPorta: 1.4
Značilnost: Izhod za slušalke
Izhodi za slušalke: 1
ergonomija
Značilnost: VESA nosilec
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 x 100 mm
Značilnost: Nastavitev nagiba
Območje kota nagiba: -5 - 15°
energija
Razred energijske učinkovitosti (SDR): F
Razred energijske učinkovitosti (HDR): G
Poraba energije (SDR) na 1000 ur: 32 kWh
Poraba energije (HDR) na 1000 ur: 37 kWh
Poraba energije (standardno delovanje): 45 W
Poraba energije (v stanju pripravljenosti): 0,5 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,3 W
Vhodna izmenična napetost: 100–240 V
Vhodna frekvenca izmeničnega toka: 50/60 Hz
Vrsta napajanja: Zunanje
Lestvica energetske učinkovitosti: od A do G
Teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 714,3 mm
Globina naprave (vključno s stojalom): 208,8 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 512,3 mm
Teža (vključno s stojalom): 7,7 kg
Širina (brez stojala): 714,3 mm
Globina (brez stojala): 45,7 mm
Višina (brez stojala): 420,1 mm
Teža (brez stojala): 6,7 kg
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 821 mm
Globina embalaže: 226 mm
Višina embalaže: 507 mm
Teža paketa: 1,07 kg
Vrsta embalaže: Škatla
Obseg dobave
Značilnost: Stojalo vključeno
Priloženi kabli: HDMI
Druge funkcije
Tehnologije, specifične za znamko: način DAS, ločljivost Super+
Enaa povzetek
Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Za kakšno vrsto uporabe je ta monitor najprimernejši?
Ali je ta monitor primeren za profesionalno barvno obdelavo ali grafično oblikovanje?
Kaj moram upoštevati glede prostora na mizi pri 32-palčnem monitorju?
Ali lahko ta monitor uporabljam kot del postavitve z več zasloni?
Kateri priključki so najpomembnejši pri povezovanju tega monitorja?
Opis posodobljen: april 2026
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
LG Electronics Deutschland GmbH Alfred Herrhausen Allee 65760 DE
eprelpublic@lge.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,86 na podlagi 14 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
KVM stikalo
Tovarniška kalibracija
MS Teams/Zoom certifikat
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
4,75 (4 ocen)
Gaming monitor
80,1 cm (31,5)
3840 x 2160 (4K UHD)
VA
Da
Ne
Ne
16:9
Da
1
144
/
/
2 leti
Gaming monitor
81,28 cm (32")
2560 x 1440 (WQHD)
VA
16:9
1
165
2 leti
Standardna uporaba
81,28 cm (32")
3840 x 2160 (4K UHD)
5
60
81,28 cm (32")