LED-monitor Philips 241B7QPJKEB (23,8, Full HD, Brilliance) Serija B
Več podobnih: Monitorji Philips
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: PCH6615331
S točkami zvestobe do popustov: 21 točk.
Široki zaslon [16:9], Velikost zaslona: 23,8 palca/60,5 cm, Tip LCD-zaslona: IPS, Ločljivost: 1920 x 1080 pri 60 Hz, Kontrastno razmerje (običajno): 1000:1, SmartContrast: 20.000.000:1, Svetlost: 250 cd/m2, VGA + HDMI + DisplayPort, Izjemno ozek rob, Tehnologija brez migetanja, Izskočna spletna kamera, SmartImage, Način zmanjšanja modre svetlobe, Vgrajeni stereo zvočniki, Barva: Črna
Jasen prikaz, učinkovito delovanje
s tehnologijo PowerSensor
Izredna učinkovitost
  • Tehnologija IPS za popolne barve in širok zorni kot
  • Privlačen videz z zelo ozkim robom
  • Prednastavitve SmartImage za enostavno optimiranje nastavitev slike
Zasnovano za udobno učinkovitost
  • Način zmanjšanja modre svetlobe za očem prijazno učinkovitost
  • Manjša utrujenosti oči s tehnologijo brez migetanja
  • SmartErgoBase omogoča enostavne ergonomske prilagoditve
Funkcije za vaš način dela
  • Spletna kamera izskoči, ko jo potrebujete, in se varno zloži, kadar je ne
  • Vgrajeni stereo zvočniki za večpredstavnostne vsebine
  • USB 3.0 omogoča hiter prenos podatkov in polnjenje pametnega telefona
  • SmartConnect s konektorji DisplayPort, HDMI in VGA
Sonaravna in okolju prijazna zasnova
  • PowerSensor prihrani do 80 % energije
Tehnologija IPS
Način zmanjšanja modre svetlobe
Izskočna spletna kamera
Vgrajeni stereo zvočniki
  • Slika/zaslon
    • Tip LCD-zaslona: Tehnologija IPS
    • Vrsta osvetlitve ozadja: Sistem W-LED
    • Velikost zaslona: 23,8 palca/60,5 cm
    • Učinkovito vidno področje: 527 (V) x 296,5 (N)
    • Razmerje stranic: 16:9
    • Optimalna ločljivost: 1920 x 1080 pri 60 Hz
    • Odzivni čas (običajno): 5 ms (med sivinskimi odtenki)
    • Svetlost: 250 cd/m²
    • Kontrastno razmerje (običajno): 1.000:1
    • SmartContrast: 20.000.000:1
    • Razmik med točkami: 0,275 x 0,275 mm
    • Kot gledanja: 178º (vodoravno) / 178º (navpično), pri C/R > 10
    • Brez migetanja
    • Izboljšava slike: SmartImage
    • Barve zaslona: 16,7 M
    • Frekvenca osveževanja: 30–83 kHz (vodoravno)/56–76 Hz (navpično)
    • sRGB
  • Povezljivost
    • Signalni vhod: VGA (analogen), DisplayPort 1.2, HDMI 1.4
    • USB: USB 3.0 × 1 (1 s hitrim polnjenjem)
    • Sinhronizacijski vhod: Ločena sinhronizacija, Sinhronizacija zelene
    • Zvok (vhod/izhod): Vhod za zvok iz računalnika, Izhod za slušalke
  • Priročnost
    • Vgrajeni zvočniki: 2 W x 2
    • Vgrajena spletna kamera: Kamera z 2 milijonoma slikovnih pik, mikrofonom in LED-indikatorjem
    • Programska oprema za upravljanje: SmartControl
    • Druge prednosti: Ključavnica Kensington, Nosilec VESA (100 x 100 mm)
  • Stojalo
    • Nastavitev višine: 130 mm
    • Vrtljivo: 90 stopinj
    • Vrtenje: -175/+175 stopinja
    • Nagib: -5/20 stopinja
  • Napajanje
    • Način ECO: 10,3 W (običajno)
    • Vklopljeno: 15,4 W (običajno) (preizkusni način EnergyStar 7.0)
    • Stanje pripravljenosti: < 0,3 W (običajno)
    • Napajanje: Vgrajeno, 100–240 V AC, 50–60 Hz
  • Prijaznost do okolja
    • Varovanje okolja in energija: PowerSensor, EnergyStar 7.0, EPEAT Gold*, TCO Edge, RoHS
    • Embalaža iz materialov, ki jih je mogoče reciklirati: 100 %
  • Dimenzija uzdelka s stojalom (najvišja višina): 541 × 492 × 257 mm
  • Teža izdelka s stojalom (kg): 5,83 kg
  • Barva izdelka: Črna
  • Garancija: 3 leta
Navodila za LED-monitor Philips 241B7QPJKEB (23,8, Full HD, Brilliance) Serija B
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Ta izdelek
Prenosni monitor 23.8'' (60 cm) FullHD IPS, 75Hz, HDMI, USB-C, zvočniki, ASUS ZenScreen MB249C
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,80 (5 ocen)
60,45 cm (23,8")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
4,80 (5 ocen)
62,2 cm (24,5")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
62,2 cm (24,5")
60,45 cm (23,8")