LCD monitor Philips 58,4cm 231TE4LB1/00 LED TV tuner
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Vgrajen digitalni TV-kanalnik za gledanje televizije na računalniškem monitorju Monitor ima vgrajen digitalni televizijski kanalnik, ki omogoča sprejem in prikaz visokokakovostnih televizijskih signalov iz različnih virov.
USB za izjemen zvok MP3 in predvajanje fotografij JPEG
Večpredstavnostni priključek USB omogoča neposreden dostop do fotografij JPEG in glasbe MP3 brez računalnika. Priključite napravo USB neposredno na monitor in uživajte v priljubljeni glasbi ali fotografijah, ki jih izbirate z uporabniku prijaznim brskalnikom na zaslonu, po katerem lahko brskate tudi s priloženim daljinskim upravljalnikom.
HDMI Ready za razvedrilo Full HD
Naprava s podporo za HDMI ima vso potrebno strojno opremo za sprejem signalov prek vmesnika HDMI (High-Definition Multimedia Interface) – visokokakovostnih digitalnih video in zvočnih signalov po enem samem kablu iz računalnika ali poljubnega števila AV-virov, med drugim iz zunanjih digitalnih sprejemnikov, DVD-predvajalnikov, A/V-sprejemnikov in videokamer.
Tehnične podrobnosti
| diagonala zaslona: | 58,42 cm (23") |
| Optimalna ločljivost: | 1920x1080 pri 60 Hz |
| Odzivni čas: | 5 ms |
| Kontrast: | dinamični: 20000000:1 statični: 1000:1 |
| Svetilnost: | 250 cd/m2 |
| Vidni kot (H/V): | 170° (vodoravno) / 160° (navpično), pri C/R > 10 |
| Priklop: | Zunanji na strani: CI+, USB x 1 (JPG/MP3) Zunanji zadaj: D-sub x 1, HDMI (1.4a) x 1, Slušalke x 1, Vhod za zvok iz računalnika x 1, Scart x 1, Izhod SPDIF x 1 (RCA), Kanalnik x 1, YPbPr x 1 + vhod L/D x 1 |
| Vgrajeni zvočniki: | 3W x 2 |
| Poraba energije: | do 26W med delovanjem, do 1W v mirovanju |
| Barva: | črna |
| Masa: | Izdelek s stojalom: 3,56 kg Izdelek brez stojala: 3,32 kg |
| Dimenzije: | Izdelek s stojalom: 573 x 410 x 174 mm Izdelek brez stojala: 573 x 370 x 39 mm |
| <b>Garancija:</b> | 24 mesecev |
| Dodatno: | zvočniki: 3 W x 2 Philipsov daljinski upravljalnik RC6 Nosilec VESA (100 x 100 mm) Teletekst: 1000-stranski Smart Text Antenski vhod: 75 Ohm koaksialni (IEC75) TV sistem: PAL I, PAL B/G, PAL D/K, SECAM B/G, SECAM D/K, SECAM L/L' Predvajanje vi |
| Proizvajalec | Philips |
| Tip matrike: | TN W-LED |
| Prilagodljivost | Nagib 0/+15 stopinj |
| TV Tuner | Da |
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com