Več podobnih: Monitorji Philips
Več podobnih: Monitorji Philips
LCD monitor Philips 54,6cm 227E3LSU/00 LED
133,03 €
Cena brez DDV: 109,04 €
12 x 13,43 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
SmartImage Lite je ekskluzivna vodilna Philipsova tehnologija, ki analizira na zaslonu prikazano vsebino. Glede na izbrano vsebino tehnologija SmartImage Lite dinamično izboljša kontrast, nasičenost barv in ostrino slike ter videa za najkakovostnejši prikaz – vse v realnem času in s pritiskom na en sam gumb.
Krmilniki na dotik so inteligentne, na dotik občutljive ikone, ki so zamenjale nepriročne gumbe in uporabniku omogočajo želeno nastavitev zaslona. Krmilniki na dotik se odzovejo na najrahlejši dotik in dajejo monitorju pridih sodobnosti.
Tehnične podrobnosti
| diagonala zaslona: | 54,61 cm (21.5") |
| Optimalna ločljivost: | 1920x1080 pri 60 Hz |
| Odzivni čas: | 5 ms |
| Kontrast: | dinamični: 2000000:1 statični: 1000:1 |
| Svetilnost: | 250 cd/m2 |
| Vidni kot (H/V): | 176° (vodoravno)/170° (navpično) |
| Velikost točke: | 0,248 x 0,248 mmmm |
| Vertikalna frekvenca: | 55 - 75 Hz |
| Horizontalna frekvenca: | 30 - 83 kHz |
| Priklop: | VGA, DVI-D |
| Vgrajeni zvočniki: | ne |
| Poraba energije: | do 19W med delovanjem, do 1W v mirovanju |
| Barva: | črno moder odtenek |
| Masa: | s stojalom (kg): 3,68 kg brez stojala (kg): 3,46 kg |
| Dimenzije: | s stojalom (mm): 534 x 408 x 216 mm brez stojala (mm): 534 x 336 x 41 mm mm |
| <b>Garancija:</b> | 24 mesecev |
| Dodatno: | EnergyStar 5.0, EPEAT Silver, RoHS, Brez svinca, Brez živega srebra |
| Proizvajalec | Philips |
| Tip matrike: | TFT LCD |
| Prilagodljivost | nagib -5/+20 stopinj |
| TV Tuner | ne |
Kupi skupaj:
LCD monitor Philips 54,6cm 227E3LSU/00 LED
133,03 €
Vsi izdelki skupaj
137,78 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Ta izdelek
Monitor Iiyama Iiyama ProLite T2255MSC-B1 54,6 cm (21,5"), 1920x1080 (FHD), 16:9 FHD IPS 400cd/m2, Touch 5ms 60Hz HDMI DP zvočnik črn
318,25 €
54,6 cm (21,5")
Podoben izdelek
113,91 €
54,6 cm (21,5")
Podoben izdelek
289,15 €
54,6 cm (21,5")
54,6 cm (21,5")
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana