Več podobnih: Monitorji LG
Več podobnih: Monitorji LG
LCD MONITOR LG W2486L
283,15 €
Cena brez DDV: 232,09 €
24 x 14,21 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Odlikuje ga še velik in širok 61 cm zaslon, Full HD ločljivost, 2 ms odzivni čas, 2 HDMI vhoda in neprekosljiv dizajn, ki ne more ostati neopažen!
Tehnične podrobnosti
| diagonala zaslona: | 61 cm |
| TCO standard | Energy Star |
| Optimalna ločljivost: | 1920x1080 pri 75 Hz |
| Odzivni čas: | 2 ms |
| Kontrast: | 2000000:1 (dinamični) |
| Svetilnost: | 250 cd/m2 |
| Vidni kot (H/V): | 170/160 |
| Velikost točke: | 0.276 x 0.276 mmmm |
| Vertikalna frekvenca: | 56 - 75 Hz |
| Horizontalna frekvenca: | 30 - 83 kHz |
| Priklop: | analogni D-Sub, digitalni DVI- D, 2x HDMI |
| Vgrajeni zvočniki: | ne |
| Poraba energije: | do 28W med delovanjem, do 1W v mirovanju |
| Barva: | črna |
| Masa: | kg |
| <b>Garancija:</b> | 36 mesecev |
| Rotacija za 90°: | da |
| Dodatno: | priključni kabli, navodila, garancija |
| Proizvajalec | LG |
| Tip matrike: | LED |
| Priključki: | / |
| Prilagodljivost | Rotacija za 90° |
Kupi skupaj:
LCD MONITOR LG W2486L
283,15 €
Vsi izdelki skupaj
287,90 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Ta izdelek
Monitor Iiyama Iiyama ProLite T2255MSC-B1 54,6 cm (21,5"), 1920x1080 (FHD), 16:9 FHD IPS 400cd/m2, Touch 5ms 60Hz HDMI DP zvočnik črn
318,25 €
54,6 cm (21,5")
Podoben izdelek
113,91 €
54,6 cm (21,5")
Podoben izdelek
289,15 €
54,6 cm (21,5")
54,6 cm (21,5")
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana