Več podobnih: Monitorji AOC
Več podobnih: Monitorji AOC
LCD monitor AOC i2367Fh 23/IPS
176,95 €
Cena brez DDV: 145,04 €
12 x 17,41 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Pravi vidni koti
Brez barvnih sprememb in popačenj iz katerihkoli vidnih kotov.
Prave barve
IPS tehnologija prikazuje enakomerno barvno temperaturo na vseh točkah.
Odstranljivo stojalo
Standardni monitor ali okvir za slike.
Nizka poraba
LED ozadna osvetlitev omogoča 50% nižjo porabo kot običajni monitorji.
Tehnične podrobnosti
| diagonala zaslona: | 58,40 cm (23") |
| Optimalna ločljivost: | 1920x1080 pri 60 Hz |
| Odzivni čas: | 5 ms |
| Kontrast: | dinamični: 50000000:1 statični: 1000:1 |
| Svetilnost: | 250 cd/m2 |
| Vidni kot (H/V): | 178°/178° (CR 10) |
| Velikost točke: | 0.265 (H) x 0.265 (V)mm |
| Vertikalna frekvenca: | 50 - 76 Hz |
| Horizontalna frekvenca: | 30 - 83 kHz |
| Priklop: | VGA, 2 x HDMI |
| Vgrajeni zvočniki: | Da |
| Poraba energije: | do 25W med delovanjem, do 1W v mirovanju |
| Barva: | srebrna / črna |
| Masa: | 3,75 kg |
| Dimenzije: | 531.4 x 394.4 x 120.6 mm |
| <b>Garancija:</b> | 36 mesecev |
| Dodatno: | Energy Star 5.0, TCO 5.0, EuP, Kensington ključavnica, izhod za slušalke |
| Proizvajalec | AOC |
| Tip matrike: | IPS |
| Prilagodljivost | -5°~+15° nagib |
| TV Tuner | ne |
Kupi skupaj:
LCD monitor AOC i2367Fh 23/IPS
176,95 €
Vsi izdelki skupaj
181,70 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Ta izdelek
Monitor Iiyama Iiyama ProLite T2255MSC-B1 54,6 cm (21,5"), 1920x1080 (FHD), 16:9 FHD IPS 400cd/m2, Touch 5ms 60Hz HDMI DP zvočnik črn
318,25 €
54,6 cm (21,5")
Podoben izdelek
113,91 €
54,6 cm (21,5")
Podoben izdelek
289,15 €
54,6 cm (21,5")
54,6 cm (21,5")
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana