Monitor LC-Power LC-M49-DQHD-120-CQ 124,5 cm (49), VA+DP+HDMI
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Monitorji LC Power
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 98123368
S točkami zvestobe do popustov: 92 točk.
LC Power LC-M49-DQHD-120-CQ – izjemna širina in ločljivost za profesionalce in gamerje
Ukrivljen 49" monitor z ločljivostjo 5120 x 1440 zagotavlja poglobljeno izkušnjo ter večjo produktivnost ali popoln gaming užitek.
  • Izjemno širok 124,5 cm (49") zaslon za večopravilnost brez robov
  • 5K UHD ločljivost za ostro in podrobno sliko
  • VA panel z odličnim kontrastom za žive barve
  • Visoka hitrost osveževanja (gaming ready)
  • DP in HDMI priključka za široko povezljivost
Zaslon
Diagonala zaslona: 124,5 cm (49")
Ločljivost zaslona: 5120 x 1440 slikovnih pik
Vrsta HD-ja: UltraWide Quad HD
Izvorno razmerje stranic: 32:9
Tehnologija zaslona: QLED
Vrsta plošče: VA
Svetlost (tipična): 400 cd/m²
Odzivni čas: 6 ms
Značilnost: Zaslon z zaščito proti bleščanju
Oblika zaslona: Ukrivljena
Ukrivljenost zaslona: 1800R
Razmerje stranic: 32:9
Kontrastno razmerje: 3000:1
Največja hitrost osveževanja: 120 Hz
Kot gledanja, vodoravno: 178°
Kot gledanja, navpično: 178°
Število barv na zaslonu: 16,7 milijona barv
Razmak med slikovnimi pikami: 0,0776 x 0,2328 mm
Standard barvnega prostora: DCI-P3
Pokritost sRGB (klasična): 100 %
Pokritost NTSC (običajna): 100 %
Pokritost Adobe RGB: 95 %
Storitve
Funkcija: Podprto za VESA Adaptive Sync
Značilnost: Tehnologija brez utripanja
Značilnost: Tehnologija nizke modre svetlobe
oblikovanje
Tržno pozicioniranje: Igre
Barva izdelka: Črna
Povezave in vmesniki
Značilnost: HDMI
Število HDMI vhodov: 2
Različica HDMI: 2.0
Število priključkov DisplayPort: 2
Različica DisplayPorta: 2.0
Funkcija: Zvočni izhod
ergonomija
Značilnost: VESA nosilec
Vmesnik za montažo na ploščo: 75 x 75 mm
Značilnost: Nastavitev višine
Značilnost: Nastavitev nagiba
Območje kota nagiba: -5 - 15°
Funkcija: Slika v sliki
energija
Razred energijske učinkovitosti (HDR): F
Poraba energije (HDR) na 1000 ur: 53 kWh
Poraba energije (v stanju pripravljenosti): 0,5 W
Vhodna izmenična napetost: 100–240 V
Vhodna frekvenca izmeničnega toka: 50 - 60 Hz
Vhodni tok: 2 A
Lestvica energetske učinkovitosti: od A do G
Koda Evropskega registra izdelkov za energetsko označevanje (EPREL): 700272
Teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 1199 mm
Globina naprave (vključno s stojalom): 287 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 566 mm
Teža (vključno s stojalom): 11 kg
Širina (brez stojala): 1199 mm
Globina (brez stojala): 160 mm
Višina (brez stojala): 376 mm
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 1305 mm
Globina embalaže: 280 mm
Višina embalaže: 480 mm
Teža paketa: 14,8 kg
Obseg dobave
Značilnost: Stojalo vključeno
Priloženi kabli: DisplayPort
Funkcija: Pregled hitrega začetka
Druge funkcije
Potrdila o skladnosti: CE
Logistični podatki
Tarifna številka (HS): 85285210
Doživite vrhunsko igralno izkušnjo z 49-palčnim/124,46 cm monitorjem LC-Power!
Druge funkcije monitorja vključujejo osveževanje zaslona s hitrostjo 120 Hz za tekoč prikaz, prilagodljivo sinhronizacijo za tekoče igranje iger, sliko ob sliki (PbP), sliko v sliki (PiP) in stojalo z nastavljivo višino.
Zahvaljujoč LC moči vidite jasneje!
Prilagodljiva sinhronizacija
Prekomerna vožnja
Nizko modra
Filter za nizko modro svetlobo opazno zmanjša obremenitev oči.
GamePlus
Funkcija GamePlus ustvarja boljše igralno okolje pri igranju različnih vrst iger.
PIP/PBP
Slika ob sliki (PBP) omogoča prikaz vsebine iz dveh različnih virov na enem zaslonu.
Besedilo je strojno prevedeno.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je ta monitor primeren za uporabo z dvema različnima računalnikoma hkrati?
Ali je ukrivljenost zaslona moteča pri običajnem pisarniškem delu?
Kateri so najpomembnejši dejavniki pri izbiri ultraširokega monitorja?
Kako je s kalibracijo barv za grafično delo?
Opis posodobljen: oktober 2025
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Silent Power Electronics GmbH Formerweg 47877 DE
support@lc-power.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
KVM stikalo
Tovarniška kalibracija
MS Teams/Zoom certifikat
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Monitor Asus Rog Strix XG49VQ, 124,5 cm (49"), 3840 x 1080, VA, 4 ms, HDMI, DP, AMD FreeSync, ukrivljen, črn (90LM04H0-B01170)
4,80 (5 ocen)
Gaming monitor
124,5 cm (49")
3840 x 1080
VA
Da
Ne
Ne
32:9
Da
4
144
/
/
1 leto
Gaming monitor
124,5 cm (49")
5120 x 1440 (5K UHD)
VA
32:9
1
240
2 leti
101,6 cm (40)
5120 x 1440 (5K UHD)
21:9
1
180
2 leti
124 cm (48,8")