Monitor HP P24h G5 60,45 cm (23.8'') FHD IPS 1920x1080 16:9 1000:1 250cd/m2 5ms DP HDMI VGA (64W34AA)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
HP P24h G5 23.8inch FHD Height Adjust Monitor Anti-Glare IPS 1920x1080 16:9 1000:1 250cd/m2 5ms DP HDMI VGA (EN)
Razširite pogled in produktivnost s to diagonalo 23,8-inčnega FHD monitorja, ko delate od doma ali v pisarni. Ta uglajen monitor omogoča enostavno in popolno hibridno delo prek stisnjenega, gladkega zaslona, vgrajenega zvoka in preprostega oblikovanja, tako da lahko naredite več vsakdanjega.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: HP P24h G5 - LED monitor - Full HD (1080p) - 23.8"
- Vrsta naprave: LED-osvetljen LCD monitor - 23,8"
- Energijski razred: Razred E
- Poraba energije (v načinu vklopa): 15 W
- Vrsta plošče: IPS
- Razmerje stranic: 16:9
- Ločljivost: Full HD (1080p) 1920 x 1080 pri 75 Hz
- Pixel Pitch: 0,2744 mm
- Svetlost: 250 cd/m²
- Razmerje kontrasta: 1000:1 / 8000000:1 (dinamično)
- Odzivni čas: 5 ms (sivo-siva s funkcijo overdrive)
- Barva Gamut: 72% NTSC
- Vhodni priključki: HDMI, VGA, DisplayPort
- Nastavitve položaja zaslona: Višina, nagib
- Premaz zaslona: Proti bleščanju
- Napetost: (50/60 Hz)
- Barva: Črn
- Dimenzije (WxDxH) - s stojalo: 53,89 cm x 19,64 cm x 46,92 cm
- Teža: 4,6 kg
- Lokalizacija: Slovenščina / Evropa
- Okoljski standardi: Robni zasloni s certifikatom TCO, zasloni s certifikatom TCO 9, upravičeni do oznake ENERGY STAR
- Skladni standardi: VCCI, CB, CCC, FCC, RoHS, KCC, ICES, cTUVus, CEC, KC, ERP, CECP, CEL, CEL razred 1, SEPA, nizka halogen, certifikat TUV Rheinland Flicker Free Certification, EU RoHS, izdelki, ki rabijo energijo (EUP) Sklop 26, ZAE, Avstralija Evropski poslanci
- Garancija proizvajalca: 3-letna garancija
Tehnične podrobnosti
| Opis izdelka | HP P24h G5 - LED monitor - Full HD (1080p) - 23.8" |
| Vrsta naprave | LED-osvetljen LCD monitor - 23,8" |
| Energijski razred | Razred E |
| Poraba energije (v načinu vklopa) | 15 W |
| Vrsta plošče | IPS |
| Razmerje stranic | 16:9 |
| Ločljivost | Full HD (1080p) 1920 x 1080 pri 75 Hz |
| Pixel Pitch | 0,2744 mm |
| Svetlost | 250 cd/m² |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 / 8000000:1 (dinamično) |
| Odzivni čas | 5 ms (sivo-siva s funkcijo overdrive) |
| Barva Gamut | 72% NTSC |
| Vhodni priključki | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Nastavitve položaja zaslona | Višina, nagib |
| Premaz zaslona | Proti bleščanju |
| Napetost | (50/60 Hz) |
| Barva | Črn |
| Dimenzije (WxDxH) - s stojalo | 53,89 cm x 19,64 cm x 46,92 cm |
| Teža | 4,6 kg |
| Lokalizacija | Slovenščina / Evropa |
| Okoljski standardi | Robni zasloni s certifikatom TCO, zasloni s certifikatom TCO 9, upravičeni do oznake ENERGY STAR |
| Skladni standardi | VCCI, CB, CCC, FCC, RoHS, KCC, ICES, cTUVus, CEC, KC, ERP, CECP, CEL, CEL razred 1, SEPA, nizka halogen, certifikat TUV Rheinland Flicker Free Certification, EU RoHS, izdelki, ki rabijo energijo (EUP) Sklop 26, ZAE, Avstralija Evropski poslanci |
| Garancija proizvajalca | 3-letna garancija |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP Printing and Computing Solutions SLU
Business Park Sofia BG
sustainability@hp.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com