Več podobnih: Monitorji HP
Več podobnih: Monitorji HP
HP 2310ei 23 LCD LED monitor WT429
229,70 €
Cena brez DDV: 188,28 €
12 x 22,2 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
HP 2310ei 23" LCD LED monitor WT429
Tehnične podrobnosti
| Dimenzije | 41,8 x 55,8 x 14,9 cm |
| Velikost zaslona | 23-inch Wide TFT (58,42 cm) |
| Ločljivost | 1920 x 1080 @ 60 Hz |
| Kontrast | 1,000:1 ( D: 8,000,000:1) |
| Vidni kot | 170° horizontal/160° vertical |
| Odzivni čas | 5 ms (on/off) |
| Svetilnost | 300 nits (cd/m2) |
| Velikost pik | 0.265 mm |
| Priklopi | DVI-D, DisplayPort 1.1 |
| Posebnosti | -5° to +25° , +/- 180 |
| Masa | 4,3 Kg |
| Garancija | 1leto (1/1/0) |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Kupi skupaj:
HP 2310ei 23 LCD LED monitor WT429
229,70 €
Vsi izdelki skupaj
234,45 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Ta izdelek
Monitor Iiyama Iiyama ProLite T2255MSC-B1 54,6 cm (21,5"), 1920x1080 (FHD), 16:9 FHD IPS 400cd/m2, Touch 5ms 60Hz HDMI DP zvočnik črn
318,25 €
54,6 cm (21,5")
Podoben izdelek
113,91 €
54,6 cm (21,5")
Podoben izdelek
289,15 €
54,6 cm (21,5")
54,6 cm (21,5")
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana