Monitor GIGABYTE MO34WQC2 86,4 cm (34), OLED 3440 x 1440 WQHD 250 cd/m2 240Hz 2x HDMI 2.1 1x DP 1.4 1x USB C
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Gigabyte MO34WQC2 – vrhunska OLED izkušnja za igranje in delo
- 240 Hz hitrost osveževanja in odzivnost za gladko sliko
- Široki format 21:9 poveča delovno in igralno površino
- Vsestranska povezljivost: HDMI 2.1, DisplayPort 1.4, USB-C
Zaslon
Diagonala zaslona: 86,4 cm (34")
Ločljivost zaslona: 3440 x 1440 slikovnih pik
Vrsta HD-ja: Širokokotni štirikolesni HD
Izvorno razmerje stranic: 21:9
Tehnologija zaslona: OLED
Vrsta plošče: OLED
Svetlost (najvišja): 1000 cd/m²
Svetlost (tipična): 250 cd/m²
Odzivni čas: 0,03 ms
Značilnost: Zaslon z zaščito proti bleščanju
Oblika zaslona: Ukrivljena
Ukrivljenost zaslona: 1800R
Kontrastno razmerje: 1500000:1
Največja hitrost osveževanja: 240 Hz
Kot gledanja, vodoravno: 178°
Kot gledanja, navpično: 178°
Število barv na zaslonu: 1,07 milijarde barv
Razmak med slikovnimi pikami: 0,2315 x 0,2315 mm
Funkcija: Podpora za video z visokim dinamičnim razponom (HDR)
Tehnologija visokega dinamičnega razpona (HDR): DisplayHDR 400 True Black
Barvna globina: 10 bitov
Standard barvnega prostora: DCI-P3
Barvna lestvica: 99 %
Storitve
Vrsta AMD FreeSync: FreeSync Premium Pro
Značilnost: Tehnologija brez utripanja
multimedija
Število zvočnikov: 2
Moč RMS: 6 W
Značilnost: Vgrajeni zvočniki
oblikovanje
Tržno pozicioniranje: Igre
Barva izdelka: Črna
Značilnost: Odstranljivo stojalo
Povezave in vmesniki
Značilnost: Vgrajeno USB vozlišče
Število rež za prenos podatkov navzgor: 1
Število vhodnih vrat USB tipa B: 1
Število rež USB-A za prenos v smeri navzdol: 3
Število vhodnih USB-C vrat: 1
Funkcija: Izmenični način delovanja USB Type-C DisplayPort
Funkcija: Napajanje prek USB-ja
Značilnost: HDMI
Število HDMI vhodov: 2
Različica HDMI: 2.1
Število priključkov DisplayPort: 1
Različica DisplayPorta: 1.4
ergonomija
Značilnost: VESA nosilec
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 x 100 mm
Značilnost: Reža za kabelsko ključavnico
Vrsta reže za kabelsko ključavnico: Kensington
Značilnost: Nastavitev višine
Nastavljiva višina (maks.): 13 cm
Značilnost: Vrtljivo
Območje kota vrtenja: 0 - 30°
Značilnost: Nastavitev nagiba
Območje kota nagiba: -5 - 20°
energija
Razred energijske učinkovitosti (HDR): G
Poraba energije (HDR) na 1000 ur: 32 kWh
Poraba energije (v stanju pripravljenosti): 0,5 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,3 W
Vhodna izmenična napetost: 100–240 V
Vhodna frekvenca izmeničnega toka: 50/60 Hz
Vhodni tok: 2 A
Lestvica energetske učinkovitosti: od A do G
Teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 811,7 mm
Globina naprave (vključno s stojalom): 244,3 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 595,3 mm
Teža (vključno s stojalom): 9,86 kg
Širina (brez stojala): 811,7 mm
Globina (brez stojala): 105,8 mm
Višina (brez stojala): 361,2 mm
Teža (brez stojala): 6,68 kg
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 990 mm
Globina embalaže: 238 mm
Višina embalaže: 527 mm
Teža paketa: 12,5 kg
Vrsta embalaže: Škatla
Obseg dobave
Priloženi kabli: AC, DisplayPort, HDMI
Druge funkcije
Tehnologije, specifične za blagovno znamko: Crosshair
Garancijska doba: 3 leta
Logistični podatki
Količina na škatlo za pošiljanje: 1 kos(-i)
Tarifna številka (HS): 85285210
Potopite se v svet iger z GIGABYTE MO34WQC2, 34-palčnim ukrivljenim QHD QD-OLED zaslonom. Izkusite živahne barve in globok kontrast, saj tehnologija QD-OLED oživi vsak slikovni pik. Z osvežilno frekvenco 240 Hz in odzivnim časom 0,03 ms boste doživeli povsem novo igralno izkušnjo. Z VESA DisplayHDR True Black 400 in ergonomsko zasnovo bo vaša igra pravi vrhunec. MO34WQC2, ki vsako slikovno piko spremeni v živahno mojstrovino, postavlja nov standard za igralne monitorje, izdelane za tiste, ki zahtevajo le najboljše in se ne bodo zadovoljili z manj.
Besedilo je strojno prevedeno.
Enaa povzetek
Monitor GIGABYTE MO34WQC2 s 34-palčno diagonalo in ultraširokim razmerjem ponuja široko delovno površino, ki je primerna za uporabnike, ki želijo združiti večopravilnost, delo in zabavo na enem zaslonu. Visoka OLED ločljivost 3440 x 1440 omogoča ostro sliko in kakovostno prikazovanje vsebin, medtem ko osveževanje 240 Hz posebej izstopa pri hitrih igrah in odzivnem delu. Zaradi svoje velikosti in naprednih funkcij je ta model posebej smiseln za gamerje, ustvarjalce vsebin ali poslovne uporabnike, ki dajejo prednost prostornemu ter prilagodljivemu delovnemu okolju. Pri manjših pisalnih mizah ali za izključno osnovno pisarniško delo pa zna biti ultraširoki format manj optimalna izbira, predvsem zaradi zahtev glede prostora in večje oddaljenosti pogleda.