Več podobnih: Monitorji LG
Več podobnih: Monitorji LG
Gaming monitor LG 24MP59G 60,45cm (23,8) FHD IPS
149,66 €
Cena brez DDV: 122,67 €
12 x 14,94 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Zdaj lahko igralci dosežejo izjemen grafični prikaz iger z dolgo pričakovano kombinacijo IPS in zmanjšanjem zamegljenosti gibanja z odzivom 1 ms.
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | 60,45 cm (23,8") |
| Ločljivost | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Ločljivost dodatno | 16:9 |
| Nastavljiv po višini | Ne |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Radeon FreeSync |
| Namen monitorja | Gaming |
| Priključki | D-SUB,HDMI, DP |
| Tip matrike | IPS |
| Svetilnost | 250cd/m2(Typ),200cd/m2(Min) |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odzivni čas | 5 ms |
| Odzivni čas dodatno | 1ms with Motion Blur Reduction |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178°/178° |
| Hitrost osveževanja | do 75 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 16,7 M / sRGB 99% |
| Nastavljivost zaslona | nagib: -2°-15° |
| VESA standard | / |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | F |
| Mere (Š x V x G) | 550,5 x 204,1 x 419,9 mm |
| Mere brez stojala | 550,5 x 85,5 x 332,1 mm |
| Teža | 3,2 kg (s stojalom) |
| Teža dodatno | 2,8 kg (brez stojala) |
| Dodatne informacije | Color Weakness, Flicker safe, Automatic Standby, 4 screen split, Six Axis Control, On Screen Control, DAS Mode, |
| Dodatne informacije dodatno | Smart Energy Saving, Super Resolution+, Black Stabilizer, 1ms Motion Blur Reduction, Crosshair |
| Priloženo | HDMI kabel,napajalni kabel |
| Garancija v mesecih | 36 |
Kupi skupaj:
Gaming monitor LG 24MP59G 60,45cm (23,8) FHD IPS
149,66 €
Vsi izdelki skupaj
154,41 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Hitrost osveževanja (Hz)
Ta izdelek
Prenosni monitor 23.8'' (60 cm) FullHD IPS, 75Hz, HDMI, USB-C, zvočniki, ASUS ZenScreen MB249C
334,72 €
60,45 cm (23,8")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
5
60
Podoben izdelek
111,11 €
62,2 cm (24,5")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
1
200
Podoben izdelek
92,38 €
62,2 cm (24,5")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
1
180
Podoben izdelek
328,20 €
60,45 cm (23,8")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Da
Ne
Ne
8
60
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana