Eizo monitor ColorEdge 24 CG241W-BK
Več podobnih: Monitorji Eizo
Več podobnih: Monitorji Eizo
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: EIE0019
S točkami zvestobe do popustov: 138 točk.
Programska oprema za kalibracijo  in boljši odtenek barv
Enostavna in natančna kalibracija s ColorNavigator programsko opremo
Prilagodljiv položaj zaslona
S pomočjo postavka lahko namestite zaslon tudi do 82 mm višine, 40° naklona in 70° vrtljivega ročaja. Poleg tega ima 90° os, ki omogoča spreminjanje v portretni način dela.
Simulacija barvne slepote
Svetloba in DUE barvni izenačevalnik
Vključena verifikacija dokumentov
Gama nastavitve
Idealno tudi za premikajoče slike
Stabilizacija svetlobe
Obsežna barvna lestvica
IDEAlliance podelil GRACol Grade certifikat
Zagotovilo strankam
Zagotovljena 5-letna garancija.
Lastnosti:
- Tip: VA
- Velikost zaslona: 24" / 61 cm  (611 mm diagonalno)
- Resolucija: 1920 x 1200
- Velikost zaslona: 518.4 x 324 mm
- Piksel: 0.270 x 0.270 mm
- Število barv v milijonih: 16,77
- Svetilnost: 300 cd / m²
- Kontrast: 850:1
- Vidni kot – horizontala: 178°
- Vidni kot – vertikala: 178°
- Odzivni čas: 8 ms
- Priključki: 2 port USB 2.0
- Vhodi: DVI-I 29 pin x 2 (with HDCP)
- Digitalna frekvenca skeniranja: 26 - 78 kHz, 47.5 - 63 Hz (VGA: 69 - 71 Hz)
- Analogna frekvenca skeniranja: 24 - 94 kHz, 47.5 - 86 Hz
-Napetost: 100 - 120 V / 200 - 240 V, 50 / 60 Hz
- Poraba energije: 38 W (največ), 18 W (tipično), 0,6 W (stanje pripravljenosti)
- Nagib: 40° navzgor, 0° navzdol
- Dimenzije: 566 x 456 - 538 x 230 mm
- Teža: 11 kg
- Pet let garancije
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.