Monitor Dell S2419H 60cm (23,8) FHD IPS
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Dell S2419H je 24 palčni Full HD monitor z IPS matriko je zasnovan tako, da ustreza vašemu načinu dela.
Več prostora za delo: s tankim zaslonom, ki je približno 23 % manjši od svojih predhodnikov, se bo sprostil dragoceni prostor na vaši pisalni mizi.
Povečajte svojo učinkovitost: Troslojna ultra tanka matrika zaslona vam omogoča neprekinjeno gledanje vaše vsebine na več monitorjih. Tako lahko povečate vašo produktivnost do 18 %.
Več načinov za večopravilnost: Priročno lahko delate na več zaslonih hkrati in izbirate izmed vnaprej določenih predlog s funkcijo Easy Arrange v programu Dell Display Manager. Hitro namestite svoje aplikacije in poskrbite za hitrejše delo s funkcijo Auto-restore, funkcija, ki si zapomni, kje ste končali z delom.
Dosledne in bogate barve: širok vidni kot, ki ga omogoča tehnologija IPS, omogoča prikaz živahnih barv - ne glede na to, kje sedite.
Nežen do vaših oči: Monitor je TUV certificiran, brez utripanja, s funkcijo ComfortView, ki zmanjšuje škodljive emisije modre svetlobe. Zasnovan je tako, da optimizira udobje oči tudi ob podaljšanem ogledu.
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | 60,5 cm (24") (16:9), IPS, Anti-glare, 3H Hard Coating |
| Ločljivost | 1920 x 1080 at 60 Hz, 16.7 Million barv |
| Kontrast | 1000 : 1 |
| Svetilnost | 250 cd/m2 |
| Vidni kot | 178° vertikalno / 178° horizontalno |
| Odzivni čas | 8 ms |
| Priklopi | 2x HDMI |
| Stojalo | nagib 21° nazaj,- 5° naprej |
| Barva | črna |
| Dimenzije | VxŠxG: 413,4 x 539 x 152,8 mm - s stojalom |
| Ostalo | TCO, Arsenic-Free glass and Mercury-Free for the panel only. 2x 5W Waves MaxxAudio® |
| Garancija | 3 leta |
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com